SINTRA nástěnná sprchová baterie, černá mat
- Výrobce: AQUALINE
- Kód výrobku: SX011B
- Bonusové body: 33
- Dostupnost: Skladem - doručíme do 24.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 1132.89 Kč
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 146 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118128 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Barva | Černá mat |
| Hloubka | 146 mm |
| Výška | 111 mm |
| Balení | 1 ks |
| Druh ovládání | Páka |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Šířka | 185 mm |
| Tvar | Kruhové |
| Záruka | 4 roky |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60920-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| 60920-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60920-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| 60920-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01/04/2026 | Stáhnout |