Přihlásit se
Seznam přání (0)

Informace pro firemní zákazníky B2B

Internetový a zásilkový obchod www.obchod-vtp.cz s vlastním provozním zázemím a kamennou prodejnou, jako rodinná firma pana Vachouška zahájila prodej v roce 2009. Naše působnost se v roce 2014 rozšířila i na Slovensko, kde jsme  pro zákazníky k dispozici pod webovou adresou www.obchod-vtp.sk. V roce 2019 jsme transformovali firmu na společnost s ručením omezeným a pokračujeme v rodinné tradici pod novým názvem AQUA 4U profistore s.r.o.

V současné době jsme pro Vás připravili jednu z nejširších nabídek v prodeji instalačního materiálu pro instalaci vody, topení a plynu. Věnujeme se oboru v celé šíři. V naší nabídce naleznete také vybavení koupelen, gastro zařízení, chlazení, tepelná čerpadla a produkty pro Vaši zahradu. Naším cílem je prodej jen toho nejkvalitnějšího instalačního materiálu, který prochází přísnými kontrolami kvality a pochází od výrobců s vysokou kvalitou produkce.

Na žádost zákazníků provádíme také instalace úpraven, filtrací vody, tepelných čerpadel a klimatizací. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Odvádíme precizní práci tak aby byl zákazník vždy spokojen. Některé z našich prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii https://www.obchod-vtp.cz/fotogalerie-uprava-vody.

Specializujeme se jak na maloobchodní internetový prodej instalačního materiálu, tak na zásilkový velkoobchodní prodej firmám a živnostníkům, kterým poskytujeme množstevní a věrnostní slevy. Zajišťujeme zásilkovým způsobem zásobování Vašeho obchodu či montážní firmy a zboží, které je skladem, Vám doručíme max. do 48 hodin od objednání v našem internetovém obchodě.

JSTE FIRMA, PODNIKAJÍCÍ V OBORU VODA, TOPENÍ PLYN? MÁTE MONTÁŽNÍ FIRMU ČI PRODEJNU INSTALATÉRSKÝCH A TOPENÁŘSKÝCH POTŘEB? ZÍSKEJTE VELKOOBCHODNÍ PODMÍNKY, KTERÉ VÁM NIKDO JINÝ NENABÍDNE!!!

1. Zaregistrujte se - REGISTRACE 

2. Kontaktujte nás - kalabis@obchod-vtp.cz a stručně popište oblast Vaší činnosti

3. Do 48 hodin obdržíte příslušné slevy pro oblast Vašeho podnikání. Vaše nákupní ceny pak uvidíte při nakupování pod Vaším uživatelským účtem.

Myslíme i na firemní zákazníky nepodnikající v oboru VODA - TOPENÍ. V takovém případě se zaregistrujte a získáte slevy příslušné Vašemu podnikání ihned po registraci.

Získejte slevy, které Vám poskytneme po REGISTRACI 

O možnostech získání dalších slev, výhod a širší spolupráce s naší firmou nás kontaktujte na info@obchod-vtp.cz. 

K seznámení s naší firmou můžete využít také sociální a mediální sítě   

Provozní doba výdejního skladu:

Pondělí - Pátek       8:30 - 16:00

Sobota - Neděle      ZAVŘENO

Na prodejně je možno platit kartou při nákupu nad 500,- Kč vč. DPH.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování a na spolupráci se těší

 

Internetový obchod WWW.OBCHOD-VTP.CZ


AQUA 4U profistore s.r.o.

Kpt. Jaroše 3225 

276 01  Mělník 

IČ: 08497753  

DIČ:CZ08497753