Přihlásit se
Seznam přání (0)

INFORMACE O NÁS


Internetový a zásilkový obchod www.obchod-vtp.cz s vlastním provozním zázemím a kamennou prodejnou, jako rodinná firma pana Vachouška zahájila prodej v roce 2001. Naše působnost se v roce 2014 rozšířila i na Slovensko, kde jsme  pro zákazníky k dispozici pod webovou adresou www.obchod-vtp.sk. V roce 2019 jsme transformovali firmu na společnost s ručením omezeným a pokračujeme v rodinné tradici pod novým názvem AQUA 4U profistore s.r.o.

V současné době jsme pro Vás připravili jednu z nejširších nabídek v prodeji instalačního materiálu pro instalaci vody, topení a plynu. Věnujeme se oboru v celé šíři. V naší nabídce naleznete také vybavení koupelen, gastro zařízení, chlazení a produkty pro Vaši zahradu. Naším cílem je prodej jen toho nejkvalitnějšího instalačního materiálu, který prochází přísnými kontrolami kvality.

Soustředíme se jak na maloobchodní internetový prodej instalačního materiálu, tak na zásilkový velkoobchodní prodej firmám a živnostníkům, kterým poskytujeme množstevní a věrnostní slevy. Zajišťujeme zásilkovým způsobem zásobování Vašeho obchodu či montážní firmy a zboží, které je skladem Vám doručíme max. do 48 od objednání v našem internetovém obchodě.

Na žádost zákazníků provádíme také instalace úpraven, filtrací vody, tepelných čerpadel a klimatizací. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Odvádíme precizní práci tak, aby byl zákazník vždy spokojen. Některé z našich prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii https://www.obchod-vtp.cz/fotogalerie-uprava-vody a https://www.obchod-vtp.cz/fotogalerie-montaze-tepelnych-cerpadel

Získejte slevy, které Vám poskytneme po REGISTRACI u naší firmy.

O možnostech získání slev a širší spolupráce s naší firmou nás kontaktujte na info@obchod-vtp.cz. 

K seznámení s naší firmou můžete využít také sociální a mediální sítě   

Provozní doba výdejního skladu a prodejny:

Pondělí - Pátek       8:30 - 16:00

Sobota - Neděle      ZAVŘENO

Na prodejně je možno platit kartou při nákupu nad 500,- Kč vč. DPH.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování a na spolupráci se těší

 

Internetový obchod WWW.OBCHOD-VTP.CZ


AQUA 4U profistore s.r.o.

Kpt. Jaroše 3225 

276 01  Mělník 

IČ: 08497753  

DIČ:CZ08497753