Přihlásit se
Seznam přání (0)

Bonusový program

Bonusový program pro věrné zákazníky

Nakupujete v našem internetovém obchodě opakovaně? Potom právě Vám je určen náš bonusový program.

Za každý nákup získáváte bonusové body (peníze na další nákup) ve výši až 2% z ceny nákupu. Pokud v průběhu roku nakupujete pravidelně, body se Vám sečítají a můžete je použít kdykoliv. Nikdo Vám nedá víc!
Akce platí jak pro registrované koncové zákazníky (soukromé osoby), firmy a nákupčí firem, obchodní partnery, nebo prodejce. Bonusové body se vztahují na konkrétní osobu či firmu.

Jak to funguje?

Zakoupením daného zboží získáte bonusové body, které se automaticky připisují na Váš uživatelský účet. Počet bodů, které nákupem získáte, je uveden na kartě produktu:

Pozor, ne všechny položky mají bonusové body. Pokud u položky v detailu není uvedeno "Bonusové body: X" tak za tuto položku body nezískáváte. 

Za bonusové body lze nakoupit jakékoliv zboží. V případě, že máte na svém uživatelském účtu nasbírané bonusové body, můžete je uplatnit jako slevu při objednávce. Pokud jich máte dostatek, můžete zaplatit celou objednávku. Bonusové body musíte sami uplatnit při kterékoliv další objednávce, nelze je uplatňovat zpětně po odeslání objednávky. Bonusové body lze uplatnit pouze na objednávky v minimální výši 500 Kč.

Kdy jsou Vaše bonusové body připsány, kdy je můžete uplatnit a kde je najdete?

Pro využití bonusového programu je nutná registrace nebo přihlášení zákazníka. Bonusové body jsou automaticky připsány na Váš účet 14 dní po vyřízení Vaší objednávky a po přihlášení je najdete ve Vašem uživatelském profilu pod odkazem Bonusové body:Bonusové body můžete uplatnit v nákupním košíku:


Na bonusové body máte nárok pouze při objednávce v e-shopu, kde nesmí být toto zboží v akci, slevě, nebo zvýhodněném setu. Dále se odměna nevztahuje na zboží, na které byla dodatečně poskytnuta sleva (množstevní, studentská, dealerská atd.) a na objednávky, kde už nějaké body uplatňujete. Nevztahují se na objednávky e-mailem, telefonem, faxem a ani jiným způsobem. Je to nenároková odměna, nelze ji poskytovat zpětně a není možné se jí domáhat. Není povinností prodejce Vás upozornit, že v případě změny objednávky na jiný způsob než e-shopem o tuto odměnu přicházíte.