SINTRA umyvadlová baterie s otočnou hubicí, černá mat
- Výrobce: AQUALINE
- Kód výrobku: SX001B
- Bonusové body: 21
- Dostupnost: Skladem - doručíme do 24.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 729.92 Kč
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| Výška | 114 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118180 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Barva | Černá mat |
| Hloubka | 179 mm |
| Výška | 114 mm |
| Balení | 1 ks |
| Druh ovládání | Páka |
| Instalace | Stojánková |
| Materiál | Mosaz |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Záruka | 4 roky |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60931-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| 60931-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| Název | Velikost | Přidáno | Odkaz |
| 60931-navod_na_udrzbu_baterii_aqualine.pdf | 478.75KB | 01/04/2026 | Stáhnout |
| 60931-zarucni_list_baterie_cely_aqualine_web.pdf | 1.33MB | 01/04/2026 | Stáhnout |