INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/měď mat
- Výrobce: Bonomini
- Kód výrobku: 0581RG32K6
- Bonusové body: 48
- Dostupnost: Skladem - doručíme do 22.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 1627.60 Kč
1969.40 Kč
1969.40 Kč
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575066370 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Měď mat |
| Balení | 1 ks |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Záruka | 2 roky |