INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/gun metal
- Výrobce: Bonomini
- Kód výrobku: 0581GM32K2
- Bonusové body: 48
- Dostupnost: Skladem - doručíme do 22.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 1627.60 Kč
1969.40 Kč
1969.40 Kč
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575061832 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Gun metal |
| Balení | 1 ks |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Záruka | 2 roky |