INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/chrom
- Výrobce: Bonomini
- Kód výrobku: 0581CX32K7
- Bonusové body: 23
- Dostupnost: Skladem - doručíme do 22.4.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 774.71 Kč
937.40 Kč
937.40 Kč
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575053752 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Chrom |
| Balení | 1 ks |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Záruka | 2 roky |