Kategorie

Série NOTOS

Série NOTOS

Baterie NABOO jsou výsledkem kombinace aktuálních trendů v podobě hranatých tvarů se zaoblenou hranou. Výhodou umyvadlové baterie je naklápěcí perlátor.
Vanová a sprchová baterie mohou být vybaveny odkládací poličkou-mýdlenkou.

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Nejprodávanější v kategorii Série NOTOS

1
NOTOS nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, chrom (NA79106)
NOTOS nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, chrom (NA79106) - Na skladě
NOTOS nástěnná vanová termostatická baterie, s kaskádou Voda se napouští tzv. kaskádou, což je..
12 619,80 Kč
Bez DPH: 10 429,59 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková umyvadlová baterie bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi baterie vhodná k umyvadlům bez otvoru pro baterii výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Před instalací je nutné si dobře rozmyslet pozici baterie a umyvadla. Doporučujeme instalovat baterii tak, aby výtoková hubice byla nad středem umyvadla. Baterie není vhodná do sádrokartonu.     Baterie NOTOS jsou výsledkem kombinace aktuálních trendů v podobě hrana..
10 241,80 Kč 12 490,00 Kč
Bez DPH: 8 464,29 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dvoucestná podomítková sprchová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATERIE? Termostatická baterie je z výroby nastav..
22 131,80 Kč 26 990,00 Kč
Bez DPH: 18 290,75 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Třícestná podomítková sprchová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATERIE? Termostatická baterie je z výroby nastave..
24 591,80 Kč 29 990,00 Kč
Bez DPH: 20 323,80 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dvoucestná podomítková sprchová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop. Balení obsahuje držák ruční sprchy s vývodem, ruční sprchu a hadici SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATERIE? Termostatic..
22 131,80 Kč 26 990,00 Kč
Bez DPH: 18 290,75 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dvoucestná podomítková vanová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop. Balení obsahuje nástěnnou výtokovou hubici, držák ruční sprchy s vývodem, ruční sprchu a hadici SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE TERMOSTAT..
31 151,80 Kč 37 990,00 Kč
Bez DPH: 25 745,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
NOTOS stojánková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU Při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína. Baterie NOTOS jsou výsledkem kombinace aktuálních trendů v podobě hranatých tvarů se zaoblenou hranou. Výhodou umyvadlové baterie je naklápěcí perlátor. Mimo jiné v této sérii nalez..
5 485,80 Kč 6 690,00 Kč
Bez DPH: 4 533,72 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
NOTOS stojánková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU Při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína. Baterie NOTOS jsou výsledkem kombinace aktuálních trendů v podobě hranatých tvarů se zaoblenou hranou. Výhodou umyvadlové baterie je naklápěcí perlátor. Mimo jiné v této sérii naleznete i..
9 421,80 Kč 11 490,00 Kč
Bez DPH: 7 786,61 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
NOTOS stojánková bidetová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU Při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína. Baterie NOTOS jsou výsledkem kombinace aktuálních trendů v podobě hranatých tvarů se zaoblenou hranou. Výhodou umyvadlové baterie je naklápěcí perlátor. Mimo jiné v této sérii nalezne..
5 485,80 Kč 6 690,00 Kč
Bez DPH: 4 533,72 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
NOTOS nástěnná vanová termostatická baterie, s kaskádou Voda se napouští tzv. kaskádou, což je plochý perlátor integrovaný do vyústění hubice Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventil..
12 619,80 Kč 15 390,00 Kč
Bez DPH: 10 429,59 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Termostatická baterie na sprchovém sloupu, s bezpečnostní pojistkou SECUREstop. přepínač ruční/hlavová sprcha, integrovaný do ovládací rukojeti hlavová sprcha metal slim, 3 mm PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukční..
27 789,80 Kč 33 890,00 Kč
Bez DPH: 22 966,77 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vanová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop Voda se napouští tzv. kaskádou, což je plochý perlátor integrovaný do vyústění hubice Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Odkládací polička - mýdlenka PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 ..
15 161,80 Kč 18 490,00 Kč
Bez DPH: 12 530,41 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Sprchová termostatická baterie s bezpečnostní pojistkou SECUREstop a systémem úspory vody ECOstop. Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Odkládací polička - mýdlenka PROtherm - úsporný systém ohřevu vody ECOstop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporuču..
11 061,80 Kč 13 490,00 Kč
Bez DPH: 9 141,98 Kč

© 2023 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena