Kategorie

Série MASTERMAX

Série MASTERMAX

MASTERMAX a TRIUMPH

Hranatý design s možností výběru ovládací páky, která rázem změní vzhled koupelny

 

Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu.

Série TRIUMPH má několik zajímavostí, z nichž za zmínku stojí baterie na okraj vany s „otevřenou“ výtokovou hubicí, která při napouštění vany vytváří krásný kaskádovitý efekt. Další zajímavostí je možnost vyměnit páčku za dřevěnou nebo elegantní úzkou v provedení chrom-mat. V hranatém designu nabízíme i všechny doplňky pro Vaši koupelnu, kterými doladíte jednotný ráz s vodovodními bateriemi.

  Prodloužená záruka na těsnost baterií

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
MASTERMAX stojánková umyvadlová baterie vysoká s prodlouženou hubicí balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" výška: 309 mm délka hubice: 224 mm (od středu těla baterie ke středu perlátoru) Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčk..
5 992,00 Kč 7 490,00 Kč
Bez DPH: 4 952,06 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková páková umyvadlová baterie součástí baterie je podomítkové těleso o rozměrech 195x180x80 mm ramínko: 210 mm baterie je vhodná k umyvadlům bez otvoru pro baterii Případný servisní zákrok lze jednoduše řešit po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Před instalací je nutné si dobře rozmyslet pozici baterie a umyvadla. Doporučujeme instalovat baterii tak, aby výtoková hubice byla nad středem umyvadla. Podrobnější informace viz návod. S..
5 912,00 Kč 7 390,00 Kč
Bez DPH: 4 885,95 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánkový ventil na studenou vodu, bez výpusti připojení k přívodu vody 1/2" Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu. Série TRIUMPH má několik zajímavostí, z nichž za ..
3 032,00 Kč 3 790,00 Kč
Bez DPH: 2 505,78 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice eleg..
6 392,00 Kč 7 990,00 Kč
Bez DPH: 5 282,65 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" výška: 435 mm Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem,..
7 672,00 Kč 9 590,00 Kč
Bez DPH: 6 340,50 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" šířka těla baterie: 34 mm Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo d..
5 112,00 Kč 6 390,00 Kč
Bez DPH: 4 224,79 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie balení neobsahuje uzavírací výpusť včetně přívodních flexibilních hadic spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" šířka těla baterie: 45 mm   Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s ..
3 912,00 Kč 4 890,00 Kč
Bez DPH: 3 233,06 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" výška: 309 mm délka hubice: 103 mm (od středu těla baterie ke středu perlátoru) baterie je vhodná k umyvadlům na desku Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie...
4 792,00 Kč 5 990,00 Kč
Bez DPH: 3 960,33 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká, s prodlouženou hubicí včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" výška: 309 mm délka hubice: 224 mm (od středu těla baterie ke středu perlátoru) baterie je vhodná k umyvadlům na desku Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ..
5 832,00 Kč 7 290,00 Kč
Bez DPH: 4 819,83 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, pro 1 výstup možnost napojení na ruční nebo hlavovou sprchu bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým půso..
2 792,00 Kč 3 490,00 Kč
Bez DPH: 2 307,44 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
MASTERMAX tříprvková baterie na okraj vany přepínač vody hubice/ruční sprcha umístěn na těle baterie balení obsahuje ruční sprchu, hadici a výtokovou hubici výtokovou hubicí nelze otáčet Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Baterie můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepadem nebo s..
9 832,00 Kč 12 290,00 Kč
Bez DPH: 8 125,62 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková páková vanová baterie Součástí baterie je podomítkové těleso o rozměrech 195x180x80 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Délka ramínka: 170 mm Případný servisní zákrok lze jednoduše řešit po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Před instalací je nutné si dobře rozmyslet pozici baterie. Podrobnější informace o instalaci viz návod. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto s..
7 752,00 Kč 9 690,00 Kč
Bez DPH: 6 406,61 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
MASTERMAX nástěnná vanová baterie Rozteč přívodů vody 150 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velic..
4 472,00 Kč 5 590,00 Kč
Bez DPH: 3 695,86 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Nástěnná páková sprchová baterie Rozteč přívodů vody 150 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu. Série TRIUMPH má několik zaj..
3 432,00 Kč 4 290,00 Kč
Bez DPH: 2 836,36 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková sprchová baterie, s vyústěním pro sprchu Součástí baterie je podomítkové těleso o rozměrech 195x180x80 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Případný servisní zákrok lze jednoduše řešen po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hrana..
3 992,00 Kč 4 990,00 Kč
Bez DPH: 3 299,18 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová/vanová baterie, s přepínačem pro 2 výstupy Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek Bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávaněj..
4 712,00 Kč 5 890,00 Kč
Bez DPH: 3 894,22 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Tříprvková baterie na okraj vany, s otevřenou výtokovou hubicí přepínač vody hubice/ruční sprcha umístěn na těle baterie balení obsahuje ruční sprchu, hadici a výtokovou hubici napouštění kaskádou Baterii na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepadem nebo..
20 232,00 Kč 25 290,00 Kč
Bez DPH: 16 720,66 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Nástěnná páková vanová baterie balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu. Série TRIUMPH má několik zajímavostí, z nichž za zmínku ..
9 272,00 Kč 11 590,00 Kč
Bez DPH: 7 662,81 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková bidetová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě pá..
3 992,00 Kč 4 990,00 Kč
Bez DPH: 3 299,18 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková termostatická sprchová baterie pro 2 výstupy, s vývodem a držákem ruční sprchy Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo ruční sprchy a nástěnných spršek Bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi Podle použití a napojení baterie se musí vždy jeden ze dvou vývodů zaslepit pomocí záslepky (mosazná záslepka je součástí balení) Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Pojistka - bezpečný systém proti opaření Výměnu termostatické kartuše nebo vršků provede..
11 192,00 Kč 13 990,00 Kč
Bez DPH: 9 249,58 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena