Kategorie

Série MASTERMAX

Série MASTERMAX

Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu.

Série TRIUMPH má několik zajímavostí, z nichž za zmínku stojí baterie na okraj vany s „otevřenou“ výtokovou hubicí, která při napouštění vany vytváří krásný kaskádovitý efekt. Další zajímavostí je možnost vyměnit páčku za dřevěnou nebo elegantní úzkou v provedení chrom-mat. V hranatém designu nabízíme i všechny doplňky pro Vaši koupelnu, kterými doladíte jednotný ráz s vodovodními bateriemi.

  Prodloužená záruka na těsnost baterií

Nejprodávanější v kategorii Série MASTERMAX

1
TRIUMPH stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom
TRIUMPH stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom - Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavíra..
7 371,80 Kč
Bez DPH: 6 092,40 Kč
2
TRIUMPH stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom
TRIUMPH stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom - Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje ..
8 929,80 Kč
Bez DPH: 7 380,00 Kč
3
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom - Na skladě
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, pro 1 výstup možnost napojení na ruční nebo hlavovou sprchu..
3 025,80 Kč 1 489,99 Kč
Bez DPH: 1 231,40 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice eleg..
7 371,80 Kč 8 990,00 Kč
Bez DPH: 6 092,40 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" výška: 435 mm Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem,..
8 929,80 Kč 10 890,00 Kč
Bez DPH: 7 380,00 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, pro 1 výstup možnost napojení na ruční nebo hlavovou sprchu bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým půso..
3 690,00 Kč 3 025,80 Kč 1 489,99 Kč
Bez DPH: 1 231,40 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková sprchová baterie, s vyústěním pro sprchu Součástí baterie je podomítkové těleso o rozměrech 195x180x80 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Případný servisní zákrok lze jednoduše řešen po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hrana..
6 990,00 Kč 5 731,80 Kč 1 990,00 Kč
Bez DPH: 1 644,63 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková termostatická sprchová baterie pro 2 výstupy, s vývodem a držákem ruční sprchy Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo ruční sprchy a nástěnných spršek Bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi Podle použití a napojení baterie se musí vždy jeden ze dvou vývodů zaslepit pomocí záslepky (mosazná záslepka je součástí balení) Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Pojistka - bezpečný systém proti opaření Výměnu termostatické kartuše nebo vršků provede..
13 111,80 Kč 15 990,00 Kč
Bez DPH: 10 836,20 Kč

Web by NetGate
© 2023 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena