Kategorie

Série MASTERMAX

Série MASTERMAX

MASTERMAX a TRIUMPH

Hranatý design s možností výběru ovládací páky, která rázem změní vzhled koupelny

 

Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu.

Série TRIUMPH má několik zajímavostí, z nichž za zmínku stojí baterie na okraj vany s „otevřenou“ výtokovou hubicí, která při napouštění vany vytváří krásný kaskádovitý efekt. Další zajímavostí je možnost vyměnit páčku za dřevěnou nebo elegantní úzkou v provedení chrom-mat. V hranatém designu nabízíme i všechny doplňky pro Vaši koupelnu, kterými doladíte jednotný ráz s vodovodními bateriemi.

  Prodloužená záruka na těsnost baterií

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Vyprodáno !
MASTERMAX stojánková umyvadlová baterie vysoká s prodlouženou hubicí balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" výška: 309 mm délka hubice: 224 mm (od středu těla baterie ke středu perlátoru) Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčk..
5 992,00 Kč 7 490,00 Kč
Bez DPH: 4 952,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice eleg..
7 207,80 Kč 8 790,00 Kč
Bez DPH: 5 956,86 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie vysoká včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť ramínko baterie je otočné připojení k přívodu vody 3/8" výška: 435 mm Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem,..
8 601,80 Kč 10 490,00 Kč
Bez DPH: 7 108,92 Kč

Skladová dostupnost: Vyprodáno !
Stojánková páková umyvadlová baterie včetně přívodních flexibilních hadic balení neobsahuje uzavírací výpusť spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" šířka těla baterie: 34 mm Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo d..
5 112,00 Kč 6 390,00 Kč
Bez DPH: 4 224,79 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie balení neobsahuje uzavírací výpusť včetně přívodních flexibilních hadic spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) připojení k přívodu vody 3/8" šířka těla baterie: 45 mm   Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s ..
4 255,80 Kč 5 190,00 Kč
Bez DPH: 3 517,19 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
MASTERMAX podomítková sprchová baterie, pro 1 výstup možnost napojení na ruční nebo hlavovou sprchu bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým půso..
3 690,00 Kč 3 025,80 Kč 1 890,00 Kč
Bez DPH: 1 561,98 Kč

Skladová dostupnost: Vyprodáno !
MASTERMAX nástěnná vanová baterie Rozteč přívodů vody 150 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Spojení těla a výtokové hubice pomocí těsnících O-kroužků (bez sváru) Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velic..
4 472,00 Kč 5 590,00 Kč
Bez DPH: 3 695,86 Kč

Skladová dostupnost: Vyprodáno !
Nástěnná páková sprchová baterie Rozteč přívodů vody 150 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hranatým a rovným prvkům, díky kterým působí moderně. Jedině s touto sérií máte možnost výběru ovládací páky u baterie. Můžete si dokoupit páčku s dřevěným dekorem, která bude nádherně ladit s nábytkem či obklady. Nebo dát přednost úzké variantě páčky s matným chromem, která je velice elegantní a zároveň praktická na údržbu. Série TRIUMPH má několik zaj..
3 432,00 Kč 4 290,00 Kč
Bez DPH: 2 836,36 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková sprchová baterie, s vyústěním pro sprchu Součástí baterie je podomítkové těleso o rozměrech 195x180x80 mm Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Případný servisní zákrok lze jednoduše řešen po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávanější kvůli hrana..
6 990,00 Kč 5 731,80 Kč 3 990,00 Kč
Bez DPH: 3 297,52 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová/vanová baterie, s přepínačem pro 2 výstupy Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek Bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série MASTERMAX je nejvyhledávaněj..
6 190,00 Kč 5 075,80 Kč 3 190,00 Kč
Bez DPH: 2 636,36 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková termostatická sprchová baterie pro 2 výstupy, s vývodem a držákem ruční sprchy Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo ruční sprchy a nástěnných spršek Bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi Podle použití a napojení baterie se musí vždy jeden ze dvou vývodů zaslepit pomocí záslepky (mosazná záslepka je součástí balení) Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Pojistka - bezpečný systém proti opaření Výměnu termostatické kartuše nebo vršků provede..
11 881,80 Kč 14 490,00 Kč
Bez DPH: 9 819,67 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena