Kategorie

Série GO

Série GO

Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí.

Nejprodávanější v kategorii Série GO

1
GO tříprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom
GO tříprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom - Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvků..
7 112,00 Kč
Bez DPH: 5 877,69 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Podomítková termostatická sprchová baterie, pro 2 výstupy s bezpečnostní pojistkou SECUREstop (bezpečný systém proti opaření) možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody...
10 712,00 Kč 13 390,00 Kč
Bez DPH: 8 852,90 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Čtyřprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (prop..
9 592,00 Kč 11 990,00 Kč
Bez DPH: 7 927,27 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Tříprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propo..
7 112,00 Kč 8 890,00 Kč
Bez DPH: 5 877,69 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Vodovodní baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Baterie můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepad..
8 552,00 Kč 10 690,00 Kč
Bez DPH: 7 067,77 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Vodovodní termostatické baterie GO mají klasický tvar válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Sprchová termostatická baterie má bezpečnostní pojistku SECUREstop a systém úspory vody ECOstop. Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoli..
10 952,00 Kč 13 690,00 Kč
Bez DPH: 9 051,24 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky klasické válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Podomítková sprchová termostatická baterie pro pět výstupů má bezpečnostní pojistkuSECUREstop.Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Je také doporučena do menších prostor. Její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu JAK FUNGUJE TERMOS..
15 672,00 Kč 19 590,00 Kč
Bez DPH: 12 952,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Dvouprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (prop..
5 192,00 Kč 6 490,00 Kč
Bez DPH: 4 290,91 Kč

© 2020 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena