Kategorie

Série GO

Série GO

Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí.

Nejprodávanější v kategorii Série GO

1
GO tříprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom
GO tříprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom - Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvků..
8 437,80 Kč
Bez DPH: 6 973,39 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Čtyřprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (prop..
11 389,80 Kč 13 890,00 Kč
Bez DPH: 9 413,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Tříprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propo..
8 437,80 Kč 10 290,00 Kč
Bez DPH: 6 973,39 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní termostatické baterie GO mají prvky válcové formy a jsou celomosazné. Díky ovládacím prvkům z pochromované mosazi mají tyto baterie zvýšenou odolnost proti otěru a lze je použít do zátěžového prostředí. Dvouprvková termostatická baterie na okraj vany má bezpečnostní pojistku SECUREstop.Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (prop..
6 223,80 Kč 7 590,00 Kč
Bez DPH: 5 143,64 Kč

© 2022 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena