Kategorie

Série GLAM

Série GLAM

Baterie série GLAM vynikají  jednoduchým moderním stylem. 

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Sprchový sloup s termostatickou baterií rozteč přívodů vody 150 mm přepínač kaskáda/hlavová sprcha integrovaný do ovládací rukojeti 3 funkce: hlavová sprcha průměr 250 mm, kaskáda a ruční sprcha v provedení Anticalc = odolnost vůči usazování vodního kamene PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření materiál: mosaz (ovládací rukojeti ABS plast) baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek j..
20 632,00 Kč 25 790,00 Kč
Bez DPH: 17 051,24 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie bez uzavírací výpusti balení obsahuje přívodní flexibilní hadice Předností této série je klasická válcová forma s elegantním ztvárněním bezpečnostní pojistky u termostatických baterií. Otočné přepínače jsou integrovány do ovládací páky. Vanové a sprchové baterie pracují se systémem PROtherm.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií ..
1 992,00 Kč 2 490,00 Kč
Bez DPH: 1 646,28 Kč

Skladová dostupnost: Vyprodáno !
Vanová termostatická baterie s funkcí PROtherm a bezpečnostní pojistkou SECUREstop perlátor zapuštěný do hubice baterie přepínač vody sprcha/vana integrovaný do ovládací rukojeti PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie opti..
6 312,00 Kč 7 890,00 Kč
Bez DPH: 5 216,53 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sprchová termostatická baterie s funkcí PROtherm a systémem úspory vody ECOstop Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici PROtherm - úsporný systém ohřevu vody ECOstop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE ..
5 075,80 Kč 6 190,00 Kč
Bez DPH: 4 194,87 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová termostatická baterie pro dva výstupy, s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za..
14 190,00 Kč 11 635,80 Kč 9 490,01 Kč
Bez DPH: 7 842,98 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová termostatická baterie pro tři výstupy s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční, hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeť je vyrobena z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčn..
16 190,00 Kč 13 275,80 Kč 7 990,01 Kč
Bez DPH: 6 603,31 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Tříprvková baterie na okraj vany Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Při koupi baterie a vany z naší nabídky Vám zdarma na vaně vyvrtáme potřebné otvory. Baterie můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepadem nebo se sprchou na okraj vany. napouštění kaskádou přepínač vody h..
11 225,80 Kč 13 690,00 Kč
Bez DPH: 9 277,52 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Čtyřprvková termostatická baterie na okraj vany s bezpečnostní pojistkou SECUREstop napouštění kaskádou přepínač vody hubice/ruční sprcha integrovaný do ovládací rukojeti balení obsahuje ruční sprchu, hadici a výtokovou hubici ovládací rukojeti jsou vyrobené z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody...
11 963,80 Kč 14 590,00 Kč
Bez DPH: 9 887,44 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena