Kategorie

Série GLAM

Série GLAM

Baterie série GLAM vynikají  jednoduchým moderním stylem. 

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Sprchový sloup s termostatickou baterií s funkcí PROtherm a bezpečnostní pojistkou SECUREstop přepínač ruční/hlavová sprcha integrovaný do ovládací rukojeti průměr hlavové sprchy 200 mm ruční sprcha v provedení Anticalc ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie opt..
11 192,00 Kč 13 990,00 Kč
Bez DPH: 9 249,58 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sprchový sloup s termostatickou baterií rozteč přívodů vody 150 mm přepínač kaskáda/hlavová sprcha integrovaný do ovládací rukojeti 3 funkce: hlavová sprcha průměr 250 mm, kaskáda a ruční sprcha v provedení Anticalc = odolnost vůči usazování vodního kamene PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření materiál: mosaz (ovládací rukojeti ABS plast) baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek j..
20 632,00 Kč 25 790,00 Kč
Bez DPH: 17 051,24 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie perlátor zapuštěný do hubice baterie balení obsahuje přívodní flexibilní hadice balení neobsahuje uzavírací výpusť CO NABÍZÍ BATERIE OD FIRMY ALPI: HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU Při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie firmy ALPI nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína. Předností této série je klasická válcová forma s elegantním ztvárněním bezpečnostní pojistky ..
2 952,00 Kč 3 690,00 Kč
Bez DPH: 2 439,67 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Stojánková páková umyvadlová baterie bez uzavírací výpusti balení obsahuje přívodní flexibilní hadice Předností této série je klasická válcová forma s elegantním ztvárněním bezpečnostní pojistky u termostatických baterií. Otočné přepínače jsou integrovány do ovládací páky. Vanové a sprchové baterie pracují se systémem PROtherm.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií ..
1 992,00 Kč 2 490,00 Kč
Bez DPH: 1 646,28 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Vanová termostatická baterie s funkcí PROtherm a bezpečnostní pojistkou SECUREstop perlátor zapuštěný do hubice baterie přepínač vody sprcha/vana integrovaný do ovládací rukojeti PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie opti..
6 312,00 Kč 7 890,00 Kč
Bez DPH: 5 216,53 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sprchová termostatická baterie s funkcí PROtherm a systémem úspory vody ECOstop Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici PROtherm - úsporný systém ohřevu vody ECOstop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE ..
4 552,00 Kč 5 690,00 Kč
Bez DPH: 3 761,98 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová termostatická baterie pro dva výstupy, s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za..
10 232,00 Kč 12 790,00 Kč
Bez DPH: 8 456,20 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová termostatická baterie pro tři výstupy s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční, hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeť je vyrobena z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčn..
12 392,00 Kč 15 490,00 Kč
Bez DPH: 10 241,32 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Tříprvková baterie na okraj vany Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Při koupi baterie a vany z naší nabídky Vám zdarma na vaně vyvrtáme potřebné otvory. Baterie můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepadem nebo se sprchou na okraj vany. napouštění kaskádou přepínač vody h..
10 072,00 Kč 12 590,00 Kč
Bez DPH: 8 323,97 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Čtyřprvková termostatická baterie na okraj vany s bezpečnostní pojistkou SECUREstop napouštění kaskádou přepínač vody hubice/ruční sprcha integrovaný do ovládací rukojeti balení obsahuje ruční sprchu, hadici a výtokovou hubici ovládací rukojeti jsou vyrobené z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody...
10 632,00 Kč 13 290,00 Kč
Bez DPH: 8 786,78 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková bidetová baterie balení obsahuje přívodní flexibilní hadice balení neobsahuje uzavírací výpusť CO NABÍZÍ BATERIE OD FIRMY ALPI: HYGIENIČNOST, PRAKTIČNOST A DESIGN POZNÁTE PŘI ÚKLIDU Při návrhu baterií je jedním z hledisek i snadná údržba. Baterie firmy ALPI nemá žádné záhyby, které se špatně ošetřují a ve kterých se drží špína.   Předností této série je klasická válcová forma s elegantním ztvárněním bezpečnostní pojistky u termostatických baterií. Otočné přep..
3 752,00 Kč 4 690,00 Kč
Bez DPH: 3 100,82 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová termostatická baterie pro pět výstupů s bezpečnostní pojistkou SECUREstop přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti SECUREstop - bezpečný systém proti opaření součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeť je vyrobena z ABS plastu možnost napojení např. ruční sprchy, hlavové sprchy s kaskádou, nástěnných spršek, výtokové hubice Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstu..
13 992,00 Kč 17 490,00 Kč
Bez DPH: 11 563,64 Kč

© 2020 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena