Kategorie

Série GLAM

Série GLAM

Baterie série GLAM vynikají  jednoduchým moderním stylem. 

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Vyprodáno !
Vanová termostatická baterie s funkcí PROtherm a bezpečnostní pojistkou SECUREstop perlátor zapuštěný do hubice baterie přepínač vody sprcha/vana integrovaný do ovládací rukojeti PROtherm - úsporný systém ohřevu vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie opti..
6 312,00 Kč 7 890,00 Kč
Bez DPH: 5 216,53 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sprchová termostatická baterie s funkcí PROtherm a systémem úspory vody ECOstop Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici PROtherm - úsporný systém ohřevu vody ECOstop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody. Při tlaku nad 5 barů doporučujeme instalaci redukčního ventilu. JAK FUNGUJE ..
5 075,80 Kč 6 190,00 Kč
Bez DPH: 4 194,87 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová termostatická baterie pro dva výstupy, s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeti jsou vyrobeny z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za..
14 190,00 Kč 11 635,80 Kč 9 490,01 Kč
Bez DPH: 7 842,98 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková sprchová termostatická baterie pro tři výstupy s bezpečnostní pojistkou SECUREstop možnost napojení např. ruční, hlavové sprchy a nástěnných spršek přepínač vody integrovaný do ovládací rukojeti součástí baterie je podomítkové těleso balení neobsahuje ruční sprchu a hadici ovládací rukojeť je vyrobena z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření Baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčn..
16 190,00 Kč 13 275,80 Kč 7 990,01 Kč
Bez DPH: 6 603,31 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Tříprvková baterie na okraj vany Baterie na okraj vany lze umístit na jakoukoliv akrylátovou vanu, která má dostatečně široký okraj. Baterii, výtokovou hubici a sprchu lze instalovat společně nebo samostatně kamkoliv na okraj vany (propojení flexi hadicemi). Při koupi baterie a vany z naší nabídky Vám zdarma na vaně vyvrtáme potřebné otvory. Baterie můžete kombinovat s napouštěním výtokovou hubicí, napouštěním přepadem nebo se sprchou na okraj vany. napouštění kaskádou přepínač vody h..
11 881,80 Kč 14 490,00 Kč
Bez DPH: 9 819,67 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Čtyřprvková termostatická baterie na okraj vany s bezpečnostní pojistkou SECUREstop napouštění kaskádou přepínač vody hubice/ruční sprcha integrovaný do ovládací rukojeti balení obsahuje ruční sprchu, hadici a výtokovou hubici ovládací rukojeti jsou vyrobené z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti opaření baterie je továrnou nastavena a odzkoušena při tlaku 3 bary na obou vstupech. Za těchto podmínek je funkčnost baterie optimální s jakýmkoliv typem ohřevu vody...
12 619,80 Kč 15 390,00 Kč
Bez DPH: 10 429,59 Kč

© 2022 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena