Kategorie

Série CHIC

Série CHIC

Nejprodávanější v kategorii Série CHIC

1
CHIC stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom
CHIC stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie  automatická výpusť balení obsahuje přívodní flexi..
5 567,80 Kč
Bez DPH: 4 601,49 Kč
2
CHIC podomítková umyvadlová baterie, chrom
CHIC podomítková umyvadlová baterie, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková umyvadlová baterie součástí baterie je podomítkové těleso případný servisní zákr..
15 571,80 Kč
Bez DPH: 12 869,25 Kč
3
CHIC stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom
CHIC stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková bidetová baterie, s automatickou výpustí balení obsahuje přívodní flexibilní..
5 567,80 Kč
Bez DPH: 4 601,49 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie  automatická výpusť balení obsahuje přívodní flexibilní hadice připojení k přívodu vody 3/8" Elegantně tvarované tělo s ostrými hranami, to je hlavní znak série vodovodních baterií CHIC. Design baterie obsahuje jak hranaté, tak oblé prvky a lze jej kombinovat s různými tvary doplňků i sanitární keramiky.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši ..
5 567,80 Kč 6 790,00 Kč
Bez DPH: 4 601,49 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková umyvadlová baterie součástí baterie je podomítkové těleso případný servisní zákrok lze jednoduše řešit po odejmutí tenké krycí desky, výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Před instalací je nutné si dobře rozmyslet pozici baterie a umyvadla. Doporučujeme instalovat baterii tak, aby výtoková hubice byla nad středem umyvadla. Podrobnější informace viz návod.   Elegantně tvarované tělo s ostrými hranami, to je hlavní znak série vodovodních baterií CHIC. Desig..
15 571,80 Kč 18 990,00 Kč
Bez DPH: 12 869,25 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková bidetová baterie, s automatickou výpustí balení obsahuje přívodní flexibilní hadice připojení k přívodu vody 3/8" Elegantně tvarované tělo s ostrými hranami, to je hlavní znak série vodovodních baterií CHIC. Design baterie obsahuje jak hranaté, tak oblé prvky a lze jej kombinovat s různými tvary doplňků i sanitární keramiky.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vyb..
5 567,80 Kč 6 790,00 Kč
Bez DPH: 4 601,49 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Nástěnná vanová baterie rozteč přívodů 150 mm balení obsahuje ruční sprchu, držák ruční sprchy a hadici Elegantně tvarované tělo s ostrými hranami, to je hlavní znak série vodovodních baterií CHIC. Design baterie obsahuje jak hranaté, tak oblé prvky a lze jej kombinovat s různými tvary doplňků i sanitární keramiky.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií z této s..
8 519,80 Kč 10 390,00 Kč
Bez DPH: 7 041,16 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová baterie pro 1 výstup možnost napojení např. na ruční nebo hlavovou sprchu bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici výměna kartuše po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.   Elegantně tvarované tělo s ostrými hranami, to je hlavní znak série vodo..
4 419,80 Kč 5 390,00 Kč
Bez DPH: 3 652,73 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová/vanová baterie, s přepínačem pro 2 výstupy možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici výměnu kartuše provedete po sejmutí páčky Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Elegantně t..
6 387,80 Kč 7 790,00 Kč
Bez DPH: 5 279,18 Kč

Web by NetGate
© 2023 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena