Kategorie

ÚPRAVNA MARS - odstranění manganu a železa

ÚPRAVNA MARS - odstranění manganu a železa

Toto plně automatické filtrační zařízení je určeno k odstranění železa a manganu jak z pitné, tak užitkové vody.

Nejprodávanější v kategorii ÚPRAVNA MARS - odstranění manganu a železa

1
MARS 50 BIRM Úpravna vody 1" - odstranění železa a manganu
MARS 50 BIRM Úpravna vody 1" - odstranění železa a manganu - Na skladě
Toto zařízení je určeno k odstranění železa a manganu jak z pitné, tak užitkové vody. Filtr MARS se ..
25 235,70 Kč
Bez DPH: 20 855,95 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Toto zařízení je určeno k odstranění železa a manganu jak z pitné, tak užitkové vody. Filtr MARS se instaluje do vodovodního řádu. Velikost a kapacita tohoto filtru je určena pro spotřebu vody do 2 osob v domácnosti, ale velmi záleží na množství železa a manganu obsaženého ve vodě. !!!POKUD JE MNOŽSTVÍ KOVŮ ZNAČNĚ PŘEKROČENO JE LEPŠÍ NÁM ZASLAT ROZBOR VODY KE KONZULTACI, ABYCHOM VÁM NAVRHLI SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ!!! Filtrační zařízení pracuje na bázi látky BIRM (granulovaný filtrační prvek se schopno..
22 468,00 Kč 37 136,00 Kč
Bez DPH: 18 568,60 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Toto zařízení je určeno k odstranění železa a manganu jak z pitné, tak užitkové vody. Filtr MARS se instaluje do vodovodního řádu. Velikost a kapacita tohoto filtru je určena pro spotřebu vody do 5 osob v domácnosti, ale velmi záleží na množství železa a manganu obsaženého ve vodě. !!!POKUD JE MNOŽSTVÍ KOVŮ ZNAČNĚ PŘEKROČENO JE LEPŠÍ NÁM ZASLAT ROZBOR VODY KE KONZULTACI, ABYCHOM VÁM NAVRHLI SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ!!! Filtrační zařízení pracuje na bázi látky BIRM (granulovaný filtrační prvek se schopno..
25 235,70 Kč 41 710,00 Kč
Bez DPH: 20 855,95 Kč
Založeno na 1 recenzích.

Skladová dostupnost: Na skladě
Toto zařízení je určeno k odstranění železa a manganu jak z pitné, tak užitkové vody. Filtr MARS se instaluje do vodovodního řádu. Velikost a kapacita tohoto filtru je určena pro spotřebu vody nad 5 osob v domácnosti, ale velmi záleží na množství železa a manganu obsaženého ve vodě. !!!POKUD JE MNOŽSTVÍ KOVŮ ZNAČNĚ PŘEKROČENO JE LEPŠÍ NÁM ZASLAT ROZBOR VODY KE KONZULTACI, ABYCHOM VÁM NAVRHLI SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ!!! Filtrační zařízení pracuje na bázi látky BIRM (granulovaný filtrační prvek se schopn..
32 958,45 Kč 54 476,00 Kč
Bez DPH: 27 238,39 Kč

© 2022 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena