Kategorie

Potrubní diskové filtry Azud Modular

Potrubní diskové filtry Azud Modular

Potrubní diskové filtry Azud Modular 100 jsou vyrobeny z technického plastu, který zajišťuje snadnou manipulaci, vysokou odolnost a dlouhodobou životnost. Vhodné pro filtraci nerozpuštěných látek a částic z vody i pro filtraci vody s vyšší mírou znečištění. Filtr lze snadno rozebrat, uvolnit lamely filtrační vložky a vypláchnout pod vodou. K rozebrání a vyčištění nejsou zapotřebí žádná nářadí. Filtr je odolný tlaku vody až do 8 barů, jemnost filtrace je 130 mikronů. V nabídce máme filtry s různými velikostmi připojení od ¾" až do 2". Lze nasadit manometry pro vstup a výstup filtru, ty standardně nejsou součástí základního balení.

Nejprodávanější v kategorii Potrubní diskové filtry Azud Modular

1
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 3/4"
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 3/4" - Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 34 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou ma..
574,00 Kč
Bez DPH: 474,38 Kč
2
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 1"
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 1" - Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 1 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou man..
574,00 Kč
Bez DPH: 474,38 Kč
3
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 6/4"
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 6/4" - Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 64 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadn..
1 042,00 Kč
Bez DPH: 861,16 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 34 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou manipulaci, vysokou odolnost a dlouhodobou životnost. Vhodné pro filtraci nerozpustných látek a částic z vody i pro filtraci vody s vyšší mírou znečištění. Mechanický diskový filtr AZUD Modular 34 a jeho vlastnosti: Filtrace pomocí diskové vložky s jemností filtrace 130 µm. Jednoduchá instalace, vysoký průtok. Maximální filtrační plocha diskového filtru snižuje frekvenci čištění. Filtr lze sna..
574,00 Kč 948,00 Kč
Bez DPH: 474,38 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 1 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou manipulaci, vysokou odolnost a dlouhodobou životnost. Vhodné pro filtraci nerozpustných látek a částic z vody i pro filtraci vody s vyšší mírou znečištění. Mechanický diskový filtr AZUD Modular 1 a jeho vlastnosti: Filtrace pomocí diskové vložky s jemností filtrace 130 µm. Jednoduchá instalace, vysoký průtok. Maximální filtrační plocha diskového filtru snižuje frekvenci čištění. Filtr lze snadn..
574,00 Kč 948,00 Kč
Bez DPH: 474,38 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 64 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou manipulaci, vysokou odolnost a dlouhodobou životnost. Vhodné pro filtraci nerozpustných látek a částic z vody i pro filtraci vody s vyšší mírou znečištění. Mechanický diskový filtr AZUD Modular 64 a jeho vlastnosti: Filtrace pomocí diskové vložky s jemností filtrace 130 µm. Jednoduchá instalace, vysoký průtok. Maximální filtrační plocha diskového filtru snižuje frekvenci čištění. Fil..
1 042,00 Kč 1 722,00 Kč
Bez DPH: 861,16 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mechanický diskový filtr AZUD Modular 2 je vyroben z technického plastu, který zajišťuje snadnou manipulaci, vysokou odolnost a dlouhodobou životnost. Vhodné pro filtraci nerozpustných látek a částic z vody i pro filtraci vody s vyšší mírou znečištění. Mechanický diskový filtr AZUD Modular 2 a jeho vlastnosti: Filtrace pomocí diskové vložky s jemností filtrace 130 µm. Jednoduchá instalace, vysoký průtok. Maximální filtrační plocha diskového filtru snižuje frekvenci čištění. Filtr..
1 653,00 Kč 2 732,00 Kč
Bez DPH: 1 366,12 Kč

© 2022 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena