Kategorie

Sanita a koupelnové vybavení - BARVY, TMELY, ČISTIČE

Sanita a koupelnové vybavení - BARVY, TMELY, ČISTIČE

Nabídka doplňkových pomůcek pro práci v koupelně, čištění vybavení a jejich opravu.

Produkty, u kterých není označeno „Na skladě“, ale „Termín dodání upřesníme“, je dodací termín závislý na naskladnění zboží u dodavatele. Pro upřesnění termínu dodání nás kontaktujte na naší kontaktní lince +420 732 370 441 nebo na prodejně +420 797 817 780. Využít můžete i náš e-mail info@obchod-vtp.cz. Rádi Vám obratem sdělíme případný termín odeslání zboží.

Nejprodávanější v kategorii Sanita a koupelnové vybavení - BARVY, TMELY, ČISTIČE

1
CALEFFI C1 -  Ochrana (Inhibitor) topného systému, 500 ml
CALEFFI C1 - Ochrana (Inhibitor) topného systému, 500 ml - Na skladě
Chrání nové a stávající instalace před korozí, vodním kamenem a usazeninami. Vyrobený pro ..
952,17 Kč
Bez DPH: 786,92 Kč
2
CALEFFI C3 -  Čistič topného systému, 500 ml
CALEFFI C3 - Čistič topného systému, 500 ml - Na skladě
Ve stávajících instalacích odstraňuje kal, vodní kámen a veškeré usazeniny. V nových instalacích..
952,17 Kč
Bez DPH: 786,92 Kč
3
TOTAL TECH EXPRESS, lepidlo a tmel, 290ml, transparent
TOTAL TECH EXPRESS, lepidlo a tmel, 290ml, transparent - Na skladě
Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební jednosložko..
220,58 Kč
Bez DPH: 182,29 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Ve stávajících instalacích odstraňuje kal, vodní kámen a veškeré usazeniny. V nových instalacích se používá pro uvedení do provozu podle požadovaných standardů. Konstruovaný pro systémy s vysokou a nízkou teplotou, radiátory a sálavé panely. Vhodné pro použití se všemi druhy oběhových čerpadel. Jeho složení koncentruje nečistoty v systému na pevnou suspenzi, aby mohly být zachyceny ve filtru nebo separátorech a odstraněny ze systému. Doporučuje se v kombinaci instal..
952,17 Kč 1 650,00 Kč
Bez DPH: 786,92 Kč
Založeno na 1 recenzích.

Skladová dostupnost: Na skladě
Chrání nové a stávající instalace před korozí, vodním kamenem a usazeninami. Vyrobený pro systémy s vysokou a nízkou teplotou,bradiátory a sálavé panely.  Před použitím nejlépe systém vyčistěte pomocí čističe C3. Vhodné pro použití se všemi druhy oběhových čerpadel. Doporučuje se v kombinaci instalace odlučovačů DIRTMAG®. Vhodné pro použití s produktem čistič systému C3. Jeho neutrální a neagresivní složení neobsahuje žádné toxické l..
952,17 Kč 1 650,00 Kč
Bez DPH: 786,92 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
TOUCH-UP STICK opravná barva Rozlučte se s malými vadami a škrábanci ve vaší koupelně. Drobný kaz ve vašem umyvadle nebo ošklivý škrábanec na obkladu velmi kazí vzhled vaší koupelny. Pomocí laku Touch-up Stick lze tyto škody snadno odstranit. Opravný lak se štětečkem je vhodný pro keramiku, smalt, akryl, kov, práškovou barvu nebo lakované povrchy.  JE VHODNÝ  pro opravy drobných vad, škrábanců a skvrn v kuchyni a koupelně. Vhodné pro nahrazení chybějících glazury na okrajích ..
236,98 Kč 289,00 Kč
Bez DPH: 195,85 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
V současné době koupelnové radiátory nejsou už jenom zdrojem tepla, ale často jsou také významným designovým prvkem. Jako takové by měly být bezchybné. Bohužel malá nepozornost může zapříčinit jejich poškození, které jsou velmi nepříjemné především u nových interiérů. S radiátorem Touch-up Stick můžete snadno a levně odstranit drobné poškození radiátorů a ponechat tak dokonalý dojem výrobku. JE VHODNÝ pro opravy drobných vad, škrábanců a skvrn na radiátorech POVRCHY smalt, kov, prášková ..
236,98 Kč 289,00 Kč
Bez DPH: 195,85 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Profesionální oprava drobných škod a vad v kuchyni a koupelně Jistě to každý zažil: klíč Vám při montáži spadne přímo do vany. To otráví nejen Vás jako zákazníka, taková příhoda stojí čas i peníze Vašeho instalatéra. Škoda se dá snadno napravit použitím vhodného opravného tmelu. Použitím nekvalitního výrobku riskujete, že postižené místo nebude následně dostatečně odolné proti působení vody. To může mít za následek tvorbu rzi, a tím pádem i netěsností v povrchu vany. Použitím opravné sady eli..
610,90 Kč 745,00 Kč
Bez DPH: 504,87 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
OPRAVNÝ SPREJ  jednosložkový lak pro kuchyň a koupelnu S opravným sprejem Cramer můžete rychle a levně odstranit drobné škody v kuchyni nebo koupelně. Tento sprej se obzvláště dobře hodí pro opravu skvrn ve vaně, umyvadlu, sprchové vaničce, nebo dřezu. Můžete ho ale také použit pro pračky, ledničky nebo jiné zařízení v domě. JE VHODNÝ na opravu drobných škod, škrábanců a skvrn v kuchyni a koupelně POVRCHY  smalt, keramika, akryl, kov, práškované a lakované povrchy V..
310,78 Kč 379,00 Kč
Bez DPH: 256,84 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
ABRAZIVNÍ ČISTICÍ GUMA Jen malá neopatrnost při montáži nové sprchy a necháte šedé kovové značky v nové sprchové vaničce nebo vaně. Pokud jste někdy vyzkoušeli odstranit tyto viditelné stopy, víte jak těžká práce to je. Abrazivní čisticí guma je ideální na citlivé povrchy smaltované vany, sprchové vaničky nebo dlaždice. Odstraní šedé kovové značky, rez, skvrny od vodního kamene stejně jako zbytkové lepidlo. Povrchy keramika, smalt Výhody intenzivní čištění bez poškrábání povrchu P..
228,78 Kč 279,00 Kč
Bez DPH: 189,08 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Čistící prostředek na vodovodní baterie a sprchy Speciální přípravek pro údržbu baterií a sprch Snadno a rychle odstraní veškeré nečistoty a vodní kámen Objem: 500 ml ..
172,20 Kč 210,00 Kč
Bez DPH: 142,31 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
..
152,52 Kč 186,00 Kč
Bez DPH: 126,05 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Opravná barva pro lokální opravy poškození. Lakem Remalle opravíte smaltované povrchy nebo keramiku. Snadno se aplikuje. Povrch výborně odolává oděru, nárazu i vysokým teplotám. Použití: na smaltové dřezy, sporáky, vany a smaltové výrobky Postup: poškozené místo očistěte od rzi, mastnoty a špíny. Smirkovým papírem zdrsněte povrch. Naneste slabou vrstvu Remalle a nechte dokonale proschnout. Nanášení opakujte do vyrovnání povrchu. Lak je proschlý za 24 hodin. Trubičku před použitím dobře ..
183,08 Kč 199,00 Kč
Bez DPH: 151,30 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Speciální přípravek pro údržbu sprchových koutů. Snadno a rychle odstraní veškeré nečistoty a vodní kámen. Doporučujeme kombinovat s přípravkem TOP COMFORT ..
213,20 Kč 260,00 Kč
Bez DPH: 176,20 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Speciální přípravek pro údržbu sprchových koutů. Tento přípravek vytvoří ochrannou vrstvu na skleněné výplni, která zabraňuje usazování vodního kamene. Doporučené použití: 1 x 1-2 týdny Doporučujeme také použít přípravek PRO COMFORT. ..
409,18 Kč 499,00 Kč
Bez DPH: 338,17 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Lepidlo lze použít pro série koupelnových doplňků TEMPLE, IPALA, X-SQUARE, X-ROUND a X-STEEL (postačí k nalepení cca 10 úchytek). Lepidlo MAMUT High Tack se vyznačuje maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm². Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný vysokopevnostní a elastický spoj. Není agresívní k podklad..
68,06 Kč 83,00 Kč
Bez DPH: 56,25 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
..
146,78 Kč 179,00 Kč
Bez DPH: 121,30 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
..
146,27 Kč 159,00 Kč
Bez DPH: 120,89 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Čisticí prostředek Cramer je vhodný pro všechna skla - jak s povrchovou úpravou pro snadné čištění, tak bez ní. Snadno a šetrně odstraňuje usazeniny vodního kamene a nečistoty, přičemž zanechává sklo lesklé, bez matných šmouh a škrábanců.Přípravek vytváří, popř. obnovuje ochrannou vrstvu na povrchu skla a tím zvyšuje odolnost vůči nečistotám i vodnímu kameni. Ochranná vrstva se obnovuje chemickou reakcí při kontaktu s vodou. Je použitelný pro bezpečnostní sklo. Šetrný k přírodnímu prostředí, bio..
294,38 Kč 359,00 Kč
Bez DPH: 243,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
ŠABLONY NA SPÁRY jednoduché a rychlé spárování všemi dostupnými materiály  V koupelně se často setkáváme s plísněmi a houbami ve spárách, které nejen kazí vzhled, ale způsobují různé alergie. FUGI DIY-KIT představuje profesionální řešení pro všechny různé druhy spojů, které potřebujeme nahradit nebo vytvořit. Unikátní soubor nástrojů umožňuje zhotovit potřebnou silikonovou spáru pro dokonalý spoj bez použití mýdlové vody. Šablonou nejen vytvarujete perfektní tvar spáry, ale tlakem ..
302,58 Kč 369,00 Kč
Bez DPH: 250,07 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Opravná sada slouží k drobným opravám trhlin a defektů skořepin akrylátových van. Obsah balení je 5 g. Za standardních podmínek vystačí na opravu cca 1 cm2 plochy. Spotřeba zavisí na typu a hloubce poškození. U hlubších poškození je nutné postup opakovat. DŮLEŽITÉ ! U tohoto produktu je třeba dodržovat správný zpúsob skladování, který je upřesněn v návodu (viz příloha). Skladování Všechny komponenty je nutné uchovávat v původním balení při teplotě od +5 do +20º C na větraném, ..
1 631,80 Kč 1 990,00 Kč
Bez DPH: 1 348,60 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební jednosložkový hybridní tmel-polymer s přilnavostí polyuretanu a elasticitou silikonu. Lepí všechny materiály v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou. Tmelí všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. Opravuje s okamžitým slepením a hermetickým těsněním. Total Tech odolává extrémním povětrnostním podmínkám – prudké změny teplot, voda, led, vlhkost. Resistentní vůči UV záření a stárnutí..
220,58 Kč 269,00 Kč
Bez DPH: 182,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební jednosložkový hybridní tmel-polymer s přilnavostí polyuretanu a elasticitou silikonu. Lepí všechny materiály v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou. Tmelí všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. Opravuje s okamžitým slepením a hermetickým těsněním. Total Tech odolává extrémním povětrnostním podmínkám – prudké změny teplot, voda, led, vlhkost. Resistentní vůči UV záření a stárnutí..
151,70 Kč 185,00 Kč
Bez DPH: 125,37 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební jednosložkový hybridní tmel-polymer s přilnavostí polyuretanu a elasticitou silikonu. Lepí všechny materiály v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou. Tmelí všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. Opravuje s okamžitým slepením a hermetickým těsněním. Total Tech odolává extrémním povětrnostním podmínkám – prudké změny teplot, voda, led, vlhkost. Resistentní vůči UV záření..
220,58 Kč 269,00 Kč
Bez DPH: 182,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Total Tech je lepidlo a zároveň tmel s jedinečnou technologií Polymer Total 3. Stavební jednosložkový hybridní tmel-polymer s přilnavostí polyuretanu a elasticitou silikonu. Lepí všechny materiály v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou. Tmelí všechny typy spár a spojů a dodává jim trvalou pružnost. Opravuje s okamžitým slepením a hermetickým těsněním. Total Tech odolává extrémním povětrnostním podmínkám – prudké změny teplot, voda, led, vlhkost. Resistentní vůči UV záření..
151,70 Kč 185,00 Kč
Bez DPH: 125,37 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Montážní lepidlo s absolutní přilnavostí určené k připevnění doplňků, příslušenství a dekoračních prvků, protože lepí pevně, vytváří odolné a trvalé spoje a zároveň jej lze kdykoli snadno a čistě odstranit bez zanechání stop. S technologií Xtra Grip - rozvětvené polymery vytvářejí trojrozměrnou síťovou strukturu a tím zajišťují extrémní počáteční přilnavost, rychlejší přilnutí a maximální konečnou odolnost lepidla. Odolné lepení: 20 kg na upevňovací bod Nezmenšuje objem Odolnost vůči p..
93,48 Kč 114,00 Kč
Bez DPH: 77,25 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Oboustranná gelovitá montážní páska pro připevnění všech materiálů, porézních i neporézních, na různé druhy hladkých i lehce zdrsněných podkladů. Odolává změnám teplot a vlhkosti. Pásku lze snadno použít v exteriéru i interiéru. S posilující síťkou vysoké odolnosti. Páska je transparentní. Trvalé slepení Odolné vůči vlhkosti a teplotě mezi -10 °C a 75 °C Snadná a čistá aplikace Odolný spoj (25 kg/cm²) Materiály: Dřevo, kov, plast, kámen, beton, cement, kachličky, p..
138,58 Kč 169,00 Kč
Bez DPH: 114,53 Kč

Web by NetGate
© 2024 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena