Kategorie

BARVY, TMELY, ČISTIČE

BARVY, TMELY, ČISTIČE

Nabídka doplňkových pomůcek pro práci v koupelně, čištění vybavení a jejich opravu.

Nejprodávanější v kategorii BARVY, TMELY, ČISTIČE

1
REPAIR KIT opravná sada - keramika, smalt a akryl, bílá
REPAIR KIT opravná sada - keramika, smalt a akryl, bílá - Na skladě
Profesionální oprava drobných škod a vad v kuchyni a koupelně Jistě to každý zažil: klíč Vám při ..
519,20 Kč
Bez DPH: 429,09 Kč
2
Opravná sada na hlubší rýhy litý mramor REPAIR SET
Opravná sada na hlubší rýhy litý mramor REPAIR SET - Na skladě
Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů. Pro případ většího ro..
464,00 Kč
Bez DPH: 383,47 Kč
3
REPAIR SPRAY barva pro opravu keramiky, smaltu a akrylu 50ml, bílá
REPAIR SPRAY barva pro opravu keramiky, smaltu a akrylu 50ml, bílá - Na skladě
OPRAVNÝ SPREJ  jednosložkový lak pro kuchyň a koupelnu S opravným sprejem Cramer můžete ryc..
295,20 Kč
Bez DPH: 243,97 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Lepidlo lze použít pro série koupelnových doplňků TEMPLE, IPALA, X-SQUARE, X-ROUND a X-STEEL (postačí k nalepení cca 10 úchytek). Lepidlo MAMUT High Tack se vyznačuje maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm². Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný vysokopevnostní a elast..
87,20 Kč 109,00 Kč
Bez DPH: 72,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie automobilů. Pro případ většího rozsahu poškození slouží tato opravná sada, s níž vyplníte místa hlubších rýh nebo dokonce nahradíte odštípnutý roh. Výrobce doporučuje použití pro vady do 5 mm. Obsah balení: Nožík na očistění Odmašťovač Glazura Tužidlo Brusný papír několik hrubostí Hrubá lešticí pasta Jemná leštěnka ..
464,00 Kč 580,00 Kč
Bez DPH: 383,47 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
TOUCH-UP STICK opravná barva Rozlučte se s malými vadami a škrábanci ve vaší koupelně. Drobný kaz ve vašem umyvadle nebo ošklivý škrábanec na obkladu velmi kazí vzhled vaší koupelny. Pomocí laku Touch-up Stick lze tyto škody snadno odstranit. Opravný lak se štětečkem je vhodný pro keramiku, smalt, akryl, kov, práškovou barvu nebo lakované povrchy.  JE VHODNÝ  pro opravy drobných vad, škrábanců a skvrn v kuchyni a koupelně. Vhodné pro nahrazení chybějících glazury na okrajích ..
223,20 Kč 279,00 Kč
Bez DPH: 184,46 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
V současné době koupelnové radiátory nejsou už jenom zdrojem tepla, ale často jsou také významným designovým prvkem. Jako takové by měly být bezchybné. Bohužel malá nepozornost může zapříčinit jejich poškození, které jsou velmi nepříjemné především u nových interiérů. S radiátorem Touch-up Stick můžete snadno a levně odstranit drobné poškození radiátorů a ponechat tak dokonalý dojem výrobku. JE VHODNÝ pro opravy drobných vad, škrábanců a skvrn na radiátorech POVRCHY smalt, kov, prášková ..
223,20 Kč 279,00 Kč
Bez DPH: 184,46 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Profesionální oprava drobných škod a vad v kuchyni a koupelně Jistě to každý zažil: klíč Vám při montáži spadne přímo do vany. To otráví nejen Vás jako zákazníka, taková příhoda stojí čas i peníze Vašeho instalatéra. Škoda se dá snadno napravit použitím vhodného opravného tmelu. Použitím nekvalitního výrobku riskujete, že postižené místo nebude následně dostatečně odolné proti působení vody. To může mít za následek tvorbu rzi, a tím pádem i netěsností v povrchu vany. Použitím opravné sady eli..
519,20 Kč 649,00 Kč
Bez DPH: 429,09 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
OPRAVNÝ SPREJ  jednosložkový lak pro kuchyň a koupelnu S opravným sprejem Cramer můžete rychle a levně odstranit drobné škody v kuchyni nebo koupelně. Tento sprej se obzvláště dobře hodí pro opravu skvrn ve vaně, umyvadlu, sprchové vaničce, nebo dřezu. Můžete ho ale také použit pro pračky, ledničky nebo jiné zařízení v domě. JE VHODNÝ na opravu drobných škod, škrábanců a skvrn v kuchyni a koupelně POVRCHY  smalt, keramika, akryl, kov, práškované a lakované povrchy V..
295,20 Kč 369,00 Kč
Bez DPH: 243,97 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
KERAMIKA-SMALT-SPREJ Zlepšete svou koupelnu Sprej je odolný proti stříkající vodě. Jednosložková barva vyhovuje průmyslovým normám. Sprej je ideální pro obnovení smaltovaných ploch nebo ploch s práškovou barvou v kuchyni a koupelně. Starší zařízení je jako nové pouhým stisknutím tlačítka... POUŽITÍ  rozsáhlé obnovy a zkrášlení povrchů pračky, ledničky, nábytku a koupelnových doplňků POVRCHY  kov, smalt, lakované povrchy nebo s práškovou barvou  VÝHODY Pružná a..
287,20 Kč 359,00 Kč
Bez DPH: 237,35 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
ABRAZIVNÍ ČISTICÍ GUMA Jen malá neopatrnost při montáži nové sprchy a necháte šedé kovové značky v nové sprchové vaničce nebo vaně. Pokud jste někdy vyzkoušeli odstranit tyto viditelné stopy, víte jak těžká práce to je. Abrazivní čisticí guma je ideální na citlivé povrchy smaltované vany, sprchové vaničky nebo dlaždice. Odstraní šedé kovové značky, rez, skvrny od vodního kamene stejně jako zbytkové lepidlo. Povrchy keramika, smalt Výhody intenzivní čištění bez poškrábání povrchu P..
215,20 Kč 269,00 Kč
Bez DPH: 177,85 Kč

© 2019 Ivo Vachoušek - OBCHOD-VTP.CZ | Všechna práva vyhrazena