Kategorie

Samolepící doplňky

Samolepící doplňky

Samolepící doplňky.

Nejprodávanější v kategorii Samolepící doplňky

1
Samolepící držák toaletního papíru, broušená nerez
Samolepící držák toaletního papíru, broušená nerez - Na skladě
Samolepící držák toaletního papíru opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje ..
236,00 Kč
Bez DPH: 195,04 Kč
2
Samolepící háček, kulatý, broušená nerez
Samolepící háček, kulatý, broušená nerez - Na skladě
Samolepící háček, kulatý opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou..
119,20 Kč
Bez DPH: 98,51 Kč
3
Samolepící háček, 4 ks, broušená nerez
Samolepící háček, 4 ks, broušená nerez - Na skladě
Samolepící háčky, 4 ks opatřeny oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou ..
159,20 Kč
Bez DPH: 131,57 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící háček opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 na háčku vygravírované logo SAPHO Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání s..
103,20 Kč 129,00 Kč
Bez DPH: 85,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící dvojháček opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 na háčku je vygravírované logo SAPHO Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez..
143,20 Kč 179,00 Kč
Bez DPH: 118,34 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící čtyřháček opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 na háčku je vygravírované logo SAPHO Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez..
231,20 Kč 289,00 Kč
Bez DPH: 191,07 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící háček, kulatý opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání stop či poškození. ..
119,20 Kč 149,00 Kč
Bez DPH: 98,51 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící dvojháček, kulatý opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání stop či poškození. ..
175,20 Kč 219,00 Kč
Bez DPH: 144,79 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící trojháček, kulatý opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 na háčku je vygravírované logo SAPHO Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění dop..
247,20 Kč 309,00 Kč
Bez DPH: 204,30 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící držák toaletního papíru opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 rozměry: základna 90x44x2 mm, držák 135x85 mm na držáku je vygravírované logo SAPHO Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne ..
236,00 Kč 295,00 Kč
Bez DPH: 195,04 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící háčky, 4 ks opatřeny oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání stop či poškození. ..
159,20 Kč 199,00 Kč
Bez DPH: 131,57 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Samolepící háčky, 4 ks opatřeny oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný materiál: nerezová ocel 304 Samolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů. Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání stop či poškození. Sna..
255,20 Kč 319,00 Kč
Bez DPH: 210,91 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena