Kategorie

PYXIS - Kopupelnové doplňky

PYXIS - Kopupelnové doplňky

Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Sklenka na postavení materiál: termoplast barva: čirá s modrou Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny. ..
137,08 Kč 149,00 Kč
Bez DPH: 113,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka na postavení materiál: termoplast barva: čirá s modrou Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny. ..
137,08 Kč 149,00 Kč
Bez DPH: 113,29 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dávkovač mýdla na postavení materiál: termoplast barva: čirá s modrou Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny. ..
164,68 Kč 179,00 Kč
Bez DPH: 136,10 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sklenka na postavení materiál: termoplast barva: mléčně bílá s modrou Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny. ..
311,89 Kč 339,00 Kč
Bez DPH: 257,76 Kč

© 2020 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena