Kategorie

PIRENEI CHROME- Koupelnové doplňky

PIRENEI CHROME- Koupelnové doplňky

Designové koupelnové doplňky v té nejvyšší kvalitě.

Nejprodávanější v kategorii PIRENEI CHROME- Koupelnové doplňky

1
PIRENEI držák toaletního papíru bez krytu, chrom
PIRENEI držák toaletního papíru bez krytu, chrom - Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspir..
483,80 Kč
Bez DPH: 399,83 Kč
2
PIRENEI držák ručníků dvojitý otočný, 350mm, chrom
PIRENEI držák ručníků dvojitý otočný, 350mm, chrom - Na skladě
Držák ručníků, dvojitý materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohlede..
893,80 Kč
Bez DPH: 738,68 Kč
3
PIRENEI držák ručníků 450x66mm, chrom
PIRENEI držák ručníků 450x66mm, chrom - Na skladě
Držák ručníků, 45 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem ..
893,80 Kč
Bez DPH: 738,68 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Háček, 2 ks materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka na povrc..
647,80 Kč 790,00 Kč
Bez DPH: 535,37 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Pr..
483,80 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 399,83 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.   &n..
1 057,80 Kč 1 290,00 Kč
Bez DPH: 874,22 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 35 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka..
729,80 Kč 890,00 Kč
Bez DPH: 603,14 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
WC štětka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    P..
975,80 Kč 1 190,00 Kč
Bez DPH: 806,45 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka..
1 057,80 Kč 1 290,00 Kč
Bez DPH: 874,22 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prod..
483,80 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 399,83 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák ručníků - kruh materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka..
647,80 Kč 790,00 Kč
Bez DPH: 535,37 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, dvojitý materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záru..
893,80 Kč 1 090,00 Kč
Bez DPH: 738,68 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 45 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka..
893,80 Kč 1 090,00 Kč
Bez DPH: 738,68 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu. &..
647,80 Kč 790,00 Kč
Bez DPH: 535,37 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena