Kategorie

PIRENEI BLACK- Koupelnové doplňky

PIRENEI BLACK- Koupelnové doplňky

Designové koupelnové doplňky v té nejvyšší kvalitě.

Nejprodávanější v kategorii PIRENEI BLACK- Koupelnové doplňky

1
PIRENEI držák toaletního papíru bez krytu, černá mat
PIRENEI držák toaletního papíru bez krytu, černá mat - Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad in..
712,00 Kč
Bez DPH: 588,43 Kč
2
PIRENEI držák ručníků dvojitý otočný, 350mm, černá mat
PIRENEI držák ručníků dvojitý otočný, 350mm, černá mat - Na skladě
Držák ručníků, dvojitý materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován poh..
1 192,00 Kč
Bez DPH: 985,12 Kč
3
PIRENEI držák ručníků 600x66mm, černá mat
PIRENEI držák ručníků 600x66mm, černá mat - Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohle..
1 192,00 Kč
Bez DPH: 985,12 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Háček, 2 ks materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená záruka na p..
792,00 Kč 990,00 Kč
Bez DPH: 654,54 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.  ..
1 192,00 Kč 1 490,00 Kč
Bez DPH: 985,12 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu. ..
792,00 Kč 990,00 Kč
Bez DPH: 654,54 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák ručníků, 35 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená zá..
952,00 Kč 1 190,00 Kč
Bez DPH: 786,78 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    ..
712,00 Kč 890,00 Kč
Bez DPH: 588,43 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků - kruh materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená zá..
792,00 Kč 990,00 Kč
Bez DPH: 654,54 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, dvojitý materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená ..
1 192,00 Kč 1 490,00 Kč
Bez DPH: 985,12 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
WC štětka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.   &nb..
1 112,00 Kč 1 390,00 Kč
Bez DPH: 919,01 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák ručníků, 45 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená zá..
1 032,00 Kč 1 290,00 Kč
Bez DPH: 852,90 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.   &nbs..
632,00 Kč 790,00 Kč
Bez DPH: 522,31 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. V chromovém provedení se satinovaným sklem se třpytí jak zasněžené vrcholky pohoří za slunečného dne. A jak den přechází v sametově tmavou noc, tak mají i chromové doplňky svůj protějšek v matně černém designu.    Prodloužená zá..
1 192,00 Kč 1 490,00 Kč
Bez DPH: 985,12 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena