Kategorie

FLORI - Koupelnové doplňky

FLORI - Koupelnové doplňky

Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné.

Nejprodávanější v kategorii FLORI - Koupelnové doplňky

1
FLORI držák ručníků otevřený, chrom
FLORI držák ručníků otevřený, chrom - Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, t..
668,00 Kč
Bez DPH: 552,06 Kč
2
FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom
FLORI držák ručníků 400x70mm, chrom - Na skladě
Držák ručníků, 40 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak ..
1 092,00 Kč
Bez DPH: 902,48 Kč
3
FLORI mýdlenka, černá mat/sklo satin
FLORI mýdlenka, černá mat/sklo satin - Na skladě
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejn..
1 484,00 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 487,60 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin objem nádobky: 300 ml barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 324,00 Kč 1 655,00 Kč
Bez DPH: 1 094,22 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
932,00 Kč 1 165,00 Kč
Bez DPH: 770,25 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 40 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 092,00 Kč 1 365,00 Kč
Bez DPH: 902,48 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 188,00 Kč 1 485,00 Kč
Bez DPH: 981,82 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků dvojitý, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 540,00 Kč 1 925,00 Kč
Bez DPH: 1 272,73 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
668,00 Kč 835,00 Kč
Bez DPH: 552,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
652,00 Kč 815,00 Kč
Bez DPH: 538,84 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
780,00 Kč 975,00 Kč
Bez DPH: 644,63 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Háček materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
380,00 Kč 475,00 Kč
Bez DPH: 314,05 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
932,00 Kč 1 165,00 Kč
Bez DPH: 770,25 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Polička Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 636,00 Kč 2 045,00 Kč
Bez DPH: 1 352,06 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Závěsná WC štětka materiál: Cromall®, vnitřní nádobka: termoplast barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 072,00 Kč 2 590,00 Kč
Bez DPH: 1 712,40 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák ručníků dvojitý, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 452,00 Kč 3 065,00 Kč
Bez DPH: 2 026,45 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 836,00 Kč 2 295,00 Kč
Bez DPH: 1 517,35 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 252,00 Kč 1 565,00 Kč
Bez DPH: 1 034,71 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Háček materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
596,00 Kč 745,00 Kč
Bez DPH: 492,56 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 076,00 Kč 1 345,00 Kč
Bez DPH: 889,26 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 855,00 Kč 1 484,00 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 487,60 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 484,00 Kč 1 855,00 Kč
Bez DPH: 1 226,45 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 40 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 740,00 Kč 2 175,00 Kč
Bez DPH: 1 438,02 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 036,00 Kč 1 295,00 Kč
Bez DPH: 856,20 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin objem nádobky: 300 ml barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobn..
2 116,00 Kč 2 645,00 Kč
Bez DPH: 1 748,76 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Polička Materiál: mosaz Povrchová úprava: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 620,00 Kč 3 275,00 Kč
Bez DPH: 2 165,29 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Závěsná WC štětka materiál: Cromall®, vnitřní nádobka: termoplast barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 232,00 Kč 2 790,00 Kč
Bez DPH: 1 844,63 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena