Kategorie

FLORI - Koupelnové doplňky

FLORI - Koupelnové doplňky

Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné.

Nejprodávanější v kategorii FLORI - Koupelnové doplňky

1
FLORI držák ručníků otevřený, chrom
FLORI držák ručníků otevřený, chrom - Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, t..
636,00 Kč
Bez DPH: 525,62 Kč
2
FLORI mýdlenka, černá mat/sklo satin
FLORI mýdlenka, černá mat/sklo satin - Na objednávku, dodání na dotaz!
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejn..
1 412,00 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 487,60 Kč
3
FLORI držák ručníků 600x70mm, chrom
FLORI držák ručníků 600x70mm, chrom - Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak ..
1 108,00 Kč
Bez DPH: 915,70 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin objem nádobky: 300 ml barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 260,00 Kč 1 575,00 Kč
Bez DPH: 1 041,32 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
916,00 Kč 1 145,00 Kč
Bez DPH: 757,02 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 40 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 036,00 Kč 1 295,00 Kč
Bez DPH: 856,20 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 108,00 Kč 1 385,00 Kč
Bez DPH: 915,70 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků dvojitý, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 476,00 Kč 1 845,00 Kč
Bez DPH: 1 219,83 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
636,00 Kč 795,00 Kč
Bez DPH: 525,62 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
628,00 Kč 785,00 Kč
Bez DPH: 519,01 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
740,00 Kč 925,00 Kč
Bez DPH: 611,57 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Háček materiál: mosaz barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
356,00 Kč 445,00 Kč
Bez DPH: 294,22 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
916,00 Kč 1 145,00 Kč
Bez DPH: 757,02 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Polička Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 556,00 Kč 1 945,00 Kč
Bez DPH: 1 285,95 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Závěsná WC štětka materiál: Cromall®, vnitřní nádobka: termoplast barevné provedení: chrom Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 912,00 Kč 2 390,00 Kč
Bez DPH: 1 580,17 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák ručníků dvojitý, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 316,00 Kč 2 895,00 Kč
Bez DPH: 1 914,05 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 60 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 756,00 Kč 2 195,00 Kč
Bez DPH: 1 451,24 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 188,00 Kč 1 485,00 Kč
Bez DPH: 981,82 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Háček materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
556,00 Kč 695,00 Kč
Bez DPH: 459,50 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, otevřený materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 012,00 Kč 1 265,00 Kč
Bez DPH: 836,36 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 765,00 Kč 1 412,00 Kč 590,00 Kč
Bez DPH: 487,60 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků/sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 412,00 Kč 1 765,00 Kč
Bez DPH: 1 166,94 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, 40 cm materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
1 652,00 Kč 2 065,00 Kč
Bez DPH: 1 365,29 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák toaletního papíru, bez krytu materiál: mosaz barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
988,00 Kč 1 235,00 Kč
Bez DPH: 816,53 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin objem nádobky: 300 ml barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobn..
1 996,00 Kč 2 495,00 Kč
Bez DPH: 1 649,58 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Polička Materiál: mosaz Povrchová úprava: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 492,00 Kč 3 115,00 Kč
Bez DPH: 2 059,50 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Závěsná WC štětka materiál: Cromall®, vnitřní nádobka: termoplast barevné provedení: černá mat Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled je osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. ..
2 232,00 Kč 2 790,00 Kč
Bez DPH: 1 844,63 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena