Kategorie

ELEGANCE - Koupelnové doplňky

ELEGANCE - Koupelnové doplňky

ELEGANCE

Nová série koupelnových doplňků na postavení

 

Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení chrom nebo s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Sklenka na postavení povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.   Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
232,00 Kč 290,00 Kč
Bez DPH: 191,74 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Mýdlenka, na postavení povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek. Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
208,00 Kč 260,00 Kč
Bez DPH: 171,90 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
WC štětka, na postavení Výška se štětkou: 380 mm Povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.   Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
592,00 Kč 740,00 Kč
Bez DPH: 489,26 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Dávkovač tekutého mýdla výška s pumpičkou: 160 mm objem: cca 210 ml povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.     Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
336,00 Kč 420,00 Kč
Bez DPH: 277,69 Kč

Skladová dostupnost: U dodavatele, dodání upřesníme!
Držák kartáčků, na postavení povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.   Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
256,00 Kč 320,00 Kč
Bez DPH: 211,57 Kč

© 2020 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena