Kategorie

AIDA - Koupelnové doplňky

AIDA - Koupelnové doplňky

Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.

Nejprodávanější v kategorii AIDA - Koupelnové doplňky

1
AIDA dávkovač mýdla, chrom/sklo satin
AIDA dávkovač mýdla, chrom/sklo satin - Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do deta..
892,00 Kč
Bez DPH: 737,19 Kč
2
AIDA držák kartáčků, chrom/sklo satin
AIDA držák kartáčků, chrom/sklo satin - Na skladě
Sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do detailů pro..
676,00 Kč
Bez DPH: 558,68 Kč
3
AIDA držák toaletního papíru s krytem, chrom
AIDA držák toaletního papíru s krytem, chrom - Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propr..
836,00 Kč
Bez DPH: 690,91 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
652,00 Kč 815,00 Kč
Bez DPH: 538,84 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Police materiál: úchyt: mosaz, polička: sklo satin délka: 56 cm Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
1 116,00 Kč 1 395,00 Kč
Bez DPH: 922,31 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
WC štětka, závěsná materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
1 196,00 Kč 1 495,00 Kč
Bez DPH: 988,43 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák toaletního papíru, s krytem materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
836,00 Kč 1 045,00 Kč
Bez DPH: 690,91 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač mýdla materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
892,00 Kč 1 115,00 Kč
Bez DPH: 737,19 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, kruh materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
716,00 Kč 895,00 Kč
Bez DPH: 591,74 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků, dvojitý otočná ramena materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
956,00 Kč 1 195,00 Kč
Bez DPH: 790,08 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků materiál: mosaz rozteč pro uchycení: 520 mm Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
892,00 Kč 1 115,00 Kč
Bez DPH: 737,19 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Mýdlenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
652,00 Kč 815,00 Kč
Bez DPH: 538,84 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sklenka materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
676,00 Kč 845,00 Kč
Bez DPH: 558,68 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák ručníků materiál: mosaz rozteč pro uchycení: 300 mm Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
772,00 Kč 965,00 Kč
Bez DPH: 638,02 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Háček v balení 2 ks materiál: mosaz Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem. ..
500,00 Kč 625,00 Kč
Bez DPH: 413,22 Kč

© 2021 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena