ENBRA plomba plastová, modrá
- Výrobce: ENBRA
- Kód výrobku: 602130019
- Bonusové body: 1
- Dostupnost: Skladem - expedujeme do 21.8.
- Množstevní jednotka (MJ): ks
- Cena bez DPH: 19.57 Kč
23.68 Kč
23.68 Kč
ENBRA plastová plomba v modrém provedení je určena pro rychlé, jednoduché a spolehlivé zaplombování připojovacího šroubení vodoměrů, bytových vodoměrů i kompaktních měřičů tepla. Slouží jako ochranný prvek proti neoprávněné manipulaci se spojem a umožňuje snadnou vizuální kontrolu, zda nebylo s měřidlem nebo jeho připojením manipulováno.
Díky kvalitnímu plastovému provedení je plomba odolná vůči běžným provozním podmínkám, vlhkosti i stárnutí materiálu. Montáž je velmi rychlá a nevyžaduje žádné speciální nářadí. Plomba je vhodná pro instalace v bytových domech, rodinných domech, komerčních objektech i průmyslových provozech.
Plastová plomba ENBRA je určena zejména pro:
Po nasazení na připojovací šroubení vytváří plomba mechanickou ochranu spoje. Jakýkoliv pokus o demontáž nebo manipulaci vede k jejímu poškození, což umožňuje okamžitě zjistit neoprávněný zásah do měřidla nebo jeho připojení.
Plastové plomby ENBRA představují jednoduché, cenově dostupné a spolehlivé řešení pro zabezpečení měřidel proti neoprávněné manipulaci. Jsou navrženy tak, aby jejich montáž byla rychlá, kontrola snadná a provoz dlouhodobě bezúdržbový. Jsou vhodné jak pro montážní firmy, správce objektů, vodárenské společnosti, tak i servisní techniky zabývající se instalací vodoměrů a měřičů tepla.