Kategorie

Vodovodní baterie a sety - Série VENETA

Vodovodní baterie a sety - Série VENETA

VENETA

Plné oblé tvary série VENETA

Hlavním znakem, kterým se tato série vyznačuje jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají ženskou postavu. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou pohybující se v kloubu, nabízí tato série krásný estetický zážitek i stoprocentní funkčnost. V nabídce je celá řada kombinací pro Vaši koupelnu vč. sprchového sloupu a samostatné výtokové hubice.

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Nejprodávanější v kategorii Vodovodní baterie a sety - Série VENETA

1
VENETA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom
VENETA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom - Na skladě
Vodovodní stojánková páková umyvadlová baterie, bez výpusti balení obsahuje flexibilní hadice výška..
2 041,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč
2
VENETA podomítková umyvadlová baterie, chrom
VENETA podomítková umyvadlová baterie, chrom - Na skladě
Umyvadlová podomítková páková baterie, designová páčka hloubka modulu cca 45 mm výška modulu cca 17..
2 451,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč
3
VENETA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom
VENETA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom - Na skladě
Vodovodní stojánková páková bidetová baterie, bez výpusti Balení obsahuje flexibilní hadice Výška b..
2 123,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní stojánková páková umyvadlová baterie, bez výpusti balení obsahuje flexibilní hadice výška baterie 149 mm kartuše 35 mm   Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou, pohybující se v kloubu, nabízí tato série krásný estetický zážitek i stoprocentní funkčnost. V nabídce je řada kombinací pro Vaši koupelnu včetně nástěnné výtokové hubice.    Prodloužená záruka na těsnost baterií..
2 490,00 Kč 2 041,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Umyvadlová podomítková páková baterie, designová páčka hloubka modulu cca 45 mm výška modulu cca 175 mm šířka modulu cca 75 mm podrobnější informace naleznete v technickém výkresu Před instalací je nutné si dobře rozmyslet pozici baterie a umyvadla. Doporučujeme instalovat baterii tak, aby výtoková hubice byla nad středem umyvadla. Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou, pohybující se v kloubu, nabízí t..
2 990,00 Kč 2 451,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní stojánková páková bidetová baterie, bez výpusti Balení obsahuje flexibilní hadice Výška baterie 126 mm Kartuše 35 mm Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou, pohybující se v kloubu, nabízí tato série krásný estetický zážitek i stoprocentní funkčnost. V nabídce je řada kombinací pro Vaši koupelnu včetně nástěnné výtokové hubice.    Prodloužená záruka na těsnost baterií..
2 590,00 Kč 2 123,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková baterie bez přepínače Možnost napojení na ruční či hlavovou sprchu nebo se sloupem s připojením vody ze zdi. Balení neobsahuje hadici a ruční sprchu. Podomítkové těleso je součástí balení. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací ..
1 790,00 Kč 1 467,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková páková baterie s tlačným přepínačem Možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných sprše k či výtokové hubice. Balení neobsahuje hadici a ruční sprchu. Podomítkové těleso je součástí balení. Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kom..
2 041,80 Kč 2 490,00 Kč
Bez DPH: 1 687,44 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Nástěnná vanová baterie Přepínač ruční sprchy (bez aretace) umístěn na pravém boku baterie Rozteč přívodů: 150 mm Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou, pohybující se v kloubu, nabízí tato série krásný estetický zážitek i stoprocentní funkčnost. V nabídce je řada kombinací pro Vaši koupelnu včetně nástěnné výtokové hubice.    Prodloužená záruka na těsnost baterií..
3 189,80 Kč 3 890,00 Kč
Bez DPH: 2 636,20 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Nástěnná sprchová baterie Rozteč přívodů: 150 mm Hlavním znakem série jsou plné oblé tvary, které cíleně připomínají křivky ženské postavy. V kombinaci se subtilní ovládací páčkou, pohybující se v kloubu, nabízí tato série krásný estetický zážitek i stoprocentní funkčnost. V nabídce je řada kombinací pro Vaši koupelnu včetně nástěnné výtokové hubice.    Prodloužená záruka na těsnost baterií..
2 490,00 Kč 2 041,80 Kč 99,99 Kč
Bez DPH: 82,64 Kč

Web by NetGate
© 2024 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena