Kategorie

Série TREVIA

Série TREVIA

TREVIA

Nadčasová série Trevia nabízí klasické řešení.

 

Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí.

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Nejprodávanější v kategorii Série TREVIA

1
TREVIA umyvadlová páková baterie bez výpusti, chrom
TREVIA umyvadlová páková baterie bez výpusti, chrom - Na skladě
Vodovodní, páková umyvadlová baterie bez výpusti Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a ..
1 240,00 Kč 990,00 Kč
Bez DPH: 818,18 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Vodovodní, páková umyvadlová baterie bez výpusti Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem mezi ruční/hlavovou sprchou.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií z této série..
1 550,00 Kč 1 240,00 Kč 990,00 Kč
Bez DPH: 818,18 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Nástěnná páková baterie balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem mezi ruční/hlavovou sprchou.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií z této série..
1 790,00 Kč 1 432,00 Kč 1 190,00 Kč
Bez DPH: 983,47 Kč

Skladová dostupnost: Termín dodání upřesníme!
Nástěnná páková vanová baterie Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici​ Přepínač s aretací pro slabý tlak vody Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem mezi ruční/hlavovou sprchou.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak v..
2 150,00 Kč 1 720,00 Kč 1 390,00 Kč
Bez DPH: 1 148,76 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková sprchová baterie balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem mezi ruční/hlavovou sprchou.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kartuše   »   Instruktážní video, jak vyměnit kartuši u vybraných baterií z t..
1 690,00 Kč 1 352,00 Kč 1 190,00 Kč
Bez DPH: 983,47 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Podomítková páková sprchová baterie, s otočným přepínačem 2 výstupy Materiál: mosaz Povrchová úprava: chrom Balení neobsahuje ruční sprchu a hadici Otočný přepínač poskytuje komfortní ovládání oproti klasickému výtažnému typu přepínače. Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohledem na štíhlou páčku, která svým tvarem koresponduje s výtokovou hubicí. Za zmínku stojí i sprchový sloup s integrovanou baterií a otočným přepínačem me..
2 290,00 Kč 1 832,00 Kč 1 590,00 Kč
Bez DPH: 1 314,05 Kč

Skladová dostupnost: Termín dodání upřesníme!
Podomítkový sprchový set TREVIA obsahuje: dvoucestnou pákovou baterii s podomítkovým tělesem SLIM hlavovou sprchu, průměr 300 mm sprchové ramínko ruční sprchu s hadicí držák ruční sprchy Případný servisní zákrok je velmi jednoduše řešen po odejmutí tenké krycí desky. Výměnu kartuše nebo kartuše s integrovaným přepínačem provedete po sejmutí rukojeti.   Design vypilován k dokonalosti. Střídání rovných a zaoblených ploch nenechá nikoho chladným. Potěšte se pohled..
6 792,00 Kč 8 490,00 Kč
Bez DPH: 5 613,22 Kč

© 2019 Ivo Vachoušek - OBCHOD-VTP.CZ | Všechna práva vyhrazena