Kategorie

Vodovodní baterie a sety - Série BELINDA

Vodovodní baterie a sety - Série BELINDA

BELINDA

Minimalistická baterie ve stylu,který se hodí k mnoha stylům koupelen

Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým provedením těla i páčky baterie. Tento design má mnoho využití pro styl koupelen například Art Deco, Glamour, Retro ovšem i moderní. Lahůdkou této série je vanová baterie s dokonale skrytě umístěnou ruční sprškou, která je ukryta na těle baterie. Samozřejmostí  je i podomítková varianta.

   Prodloužená záruka na těsnost baterií

Nejprodávanější v kategorii Vodovodní baterie a sety - Série BELINDA

1
BELINDA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom
BELINDA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie automatická výpusť balení obsahuje přívodní flexibilní hadice..
4 419,80 Kč
Bez DPH: 3 652,73 Kč
2
BELINDA nástěnná vanová baterie, integrovaný držák sprchy, chrom
BELINDA nástěnná vanová baterie, integrovaný držák sprchy, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Vanová nástěnná baterie rozteč přívodů 150 mm balení obsahuje ruční sprchu a hadici Série Belinda..
10 487,80 Kč
Bez DPH: 8 667,61 Kč
3
BELINDA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom
BELINDA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom - Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková bidetová baterie, s automatickou výpustí balení obsahuje přívodní flexibilní hadi..
4 419,80 Kč
Bez DPH: 3 652,73 Kč
Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková umyvadlová baterie automatická výpusť balení obsahuje přívodní flexibilní hadice Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým provedením těla i páčky baterie. Tento design má využití v mnoha stylech koupelen: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderní. Lahůdkou série je vanová baterie s dokonale skrytě umístěnou ruční sprškou, která se zavěšuje na tělo baterie. Samozřejmostí je i podomítková varianta.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod..
4 419,80 Kč 5 390,00 Kč
Bez DPH: 3 652,73 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Vanová nástěnná baterie rozteč přívodů 150 mm balení obsahuje ruční sprchu a hadici Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým provedením těla i páčky baterie. Tento design má využití v mnoha stylech koupelen: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderní. Lahůdkou série je vanová baterie s dokonale skrytě umístěnou ruční sprškou, která se zavěšuje na tělo baterie. Samozřejmostí je i podomítková varianta.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Návod na výměnu kart..
10 487,80 Kč 12 790,00 Kč
Bez DPH: 8 667,61 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Stojánková páková bidetová baterie, s automatickou výpustí balení obsahuje přívodní flexibilní hadice Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým provedením těla i páčky baterie. Tento design má využití v mnoha stylech koupelen: od Art Deco, Glamour, Retro až po moderní. Lahůdkou série je vanová baterie s dokonale skrytě umístěnou ruční sprškou, která se zavěšuje na tělo baterie. Samozřejmostí je i podomítková varianta.    Prodloužená záruka na těsnost baterií Náv..
4 419,80 Kč 5 390,00 Kč
Bez DPH: 3 652,73 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová/vanová baterie s přepínačem pro 2 výstupy možnost napojení např. ruční a hlavové sprchy, nebo hlavové sprchy a nástěnných spršek bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici  Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým pr..
5 731,80 Kč 6 990,00 Kč
Bez DPH: 4 737,03 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Podomítková sprchová baterie pro 1 výstup možnost napojení např. na ruční nebo hlavovou sprchu bez instalačního tělesa, tělo baterie se napevno zabuduje do zdi balení neobsahuje ruční sprchu a hadici  Podomítková baterie nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Doporučujeme ji i do menších prostor, její malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu. Série Belinda se skládá z několika exkluzivních baterií s minimalistickým provedením těla i páčky baterie. Tento design má využití ..
3 763,80 Kč 4 590,00 Kč
Bez DPH: 3 110,58 Kč

Web by NetGate
© 2024 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena