Kategorie

ROMANTIC - Koupelnové doplňky

ROMANTIC - Koupelnové doplňky

ROMANTIC

Koupelnové doplňky v retro stylu

 

Koupelnové doplňky v retro stylu ze série ROMANTIC jsou vyrobeny z keramiky. Díky těmto doplňkům doladíte Vaši retro koupelnu k dokonalosti. Doplňky se báječně hodí např. k nábytku Galanta nebo Retro. Barva v odstínu slonové kosti.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Dávkovač mýdla Materiál: keramika Pumpička: pobronzovaný plast Objem: cca 300 ml Koupelnové doplňky v retro stylu ze série ROMANTIC jsou vyrobeny z keramiky. Díky těmto doplňkům doladíte Vaši retro koupelnu k dokonalosti. Doplňky se báječně hodí například k nábytku Galanta nebo Retro. Barva v odstínu slonové kosti. ..
368,00 Kč 460,00 Kč
Bez DPH: 304,14 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sklenka Materiál: keramika Koupelnové doplňky v retro stylu ze série ROMANTIC jsou vyrobeny z keramiky. Díky těmto doplňkům doladíte Vaši retro koupelnu k dokonalosti. Doplňky se báječně hodí například k nábytku Galanta nebo Retro. Barva v odstínu slonové kosti. ..
240,00 Kč 300,00 Kč
Bez DPH: 198,34 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Mýdlenka Materiál: keramika Koupelnové doplňky v retro stylu ze série ROMANTIC jsou vyrobeny z keramiky. Díky těmto doplňkům doladíte Vaši retro koupelnu k dokonalosti. Doplňky se báječně hodí například k nábytku Galanta nebo Retro. Barva v odstínu slonové kosti. ..
240,00 Kč 300,00 Kč
Bez DPH: 198,34 Kč

Skladová dostupnost: Na objednávku, dodání na dotaz!
Držák kartáčků Materiál: keramika Koupelnové doplňky v retro stylu ze série ROMANTIC jsou vyrobeny z keramiky. Díky těmto doplňkům doladíte Vaši retro koupelnu k dokonalosti. Doplňky se báječně hodí například k nábytku Galanta nebo Retro. Barva v odstínu slonové kosti. ..
264,00 Kč 330,00 Kč
Bez DPH: 218,18 Kč

© 2020 OBCHOD-VTP.CZ - AQUA 4U profistore s.r.o. | Všechna práva vyhrazena