Kategorie

FIRENZE - Koupelnové doplňky

FIRENZE - Koupelnové doplňky

FIRENZE

Osobitý design

 

Osobitý design této série spočívá v kombinaci elegantních ostrých a hranatých linií držáku z pochromované mosazi ve spojení s mýdlenkou z akrylu.
Akryl, tvrzený plast, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí.

   Prodloužená záruka na povrchovou úpravu

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na dotaz !!
Mýdlenka Materiál držáku: mosaz Povrchová úprava: chrom Mýdlenka: Akryl Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
952,00 Kč 1 190,00 Kč
Bez DPH: 786,78 Kč

Skladová dostupnost: Na dotaz !!
Dávkovač mýdla Materiál držáku: mosaz Povrchová úprava: chrom Dávkovač: Akryl Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
1 352,00 Kč 1 690,00 Kč
Bez DPH: 1 117,35 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Sklenka Materiál držáku: mosaz Povrchová úprava: chrom Sklenka: Akryl Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
1 112,00 Kč 1 390,00 Kč
Bez DPH: 919,01 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Fotografie je ilustrativní, výrobek odpovídá technickému výkresu. Držák ručníkůMateriál držáku: mosaz Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
1 992,00 Kč 2 490,00 Kč
Bez DPH: 1 646,28 Kč

Skladová dostupnost: Na dotaz !!
Držák ručníků Materiál držáku: mosaz Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
1 590,00 Kč 1 272,00 Kč 1 090,00 Kč
Bez DPH: 900,83 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
712,00 Kč 890,00 Kč
Bez DPH: 588,43 Kč

Skladová dostupnost: Na dotaz !!
Skleněná polička Čiré sklo Materiál držáku: mosaz Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
3 390,00 Kč 2 712,00 Kč 2 490,00 Kč
Bez DPH: 2 057,85 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Dvojitý držák toaletního papíru Materiál držáku: mosaz Osobitý design této série spočívá v mixu ostrých hran v retro stylu. Jejich základem je pochormovaná mosaz doplněná odolným akrylem - tvrzeným plastem, který je velmi odolný proti rozbití, poškrábání a vyznačuje se barevnou stálostí. Nechte se okouzlit a podtrhněte design své koupelny doplňky z této série.    Prodloužená záruka na povrchovou úpravu..
2 090,00 Kč 1 672,00 Kč 1 489,99 Kč
Bez DPH: 1 231,40 Kč

© 2019 Ivo Vachoušek - OBCHOD-VTP.CZ | Všechna práva vyhrazena