Kategorie

ELEGANCE - Koupelnové doplňky

ELEGANCE - Koupelnové doplňky

ELEGANCE

Nová série koupelnových doplňků na postavení

 

Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení chrom nebo s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte.

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Skladová dostupnost: Na skladě
Mýdlenka, na postavení povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek. Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
192,00 Kč 240,00 Kč
Bez DPH: 158,68 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Dávkovač tekutého mýdla výška s pumpičkou: 160 mm objem: cca 210 ml povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.     Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
312,00 Kč 390,00 Kč
Bez DPH: 257,85 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
Držák kartáčků, na postavení povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.   Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
232,00 Kč 290,00 Kč
Bez DPH: 191,74 Kč

Skladová dostupnost: Na skladě
WC štětka, na postavení Výška se štětkou: 380 mm Povrchová úprava: měkký povrch "Soft touch" Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.   Série koupelnových doplňků Elegance z keramiky v provedení s povrchovou úpravou "Soft Touch", která je velmi příjemná na dotyk. Výhodou je také instalace bez vrtání a lepení. Jednoduše postavíte a používáte. ..
552,00 Kč 690,00 Kč
Bez DPH: 456,20 Kč

© 2019 Ivo Vachoušek - OBCHOD-VTP.CZ | Všechna práva vyhrazena